3200 TL micro ATX kasa toplama

Bütçe
3200

rathma

Hectopat
Makaleler
1
Kardeşime ortalama bir PC toplayacağım laptop istemiyor .odasında da normal boyut kasalar için yer yok. Gördüğüm kadarıyla daha küçük kasalar da var Max micro ATX anakart alan bu konuyu çok bilmiyorum. 3200TL'yi geçmeyecek bir PC için yardım eder misiniz?

Kardeşime ortalama bir PC toplayacağım laptop istemiyor. Odasında da normal boyut kasalar için yer yok. Gördüğüm kadarıyla daha küçük kasalar da var Max micro ATX anakart alan bu konuyu çok bilmiyorum. 3200TL'yi geçmeyecek bir PC için yardım eder misiniz?

Bana kalırsa şimdi toplama :D bazıları düşmez falan diyorda düşer fabrikalar durdu ürünler değerlendi koronavirüsten biraz bekleyin daha ucuza alırsınız.

Bu bilgisayarı resimdeki yükseltmeleri yaparak alabilirsiniz. Seçtiğim kasanın boyutları gayet küçük ben de aynı kasayla sistem kurmayı düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Resim1.png
    Resim1.png
    25 KB · Görüntüleme: 23
Bu bilgisayarı resimdeki yükseltmeleri yaparak alabilirsiniz. Seçtiğim kasanın boyutları gayet küçük ben de aynı kasayla sistem kurmayı düşünüyorum.
Hocam o işlemci çok kötü be 1600 AF olsa daha mantıklı olacaktır.

ben şöyle bişey topladım

kasa

işlemci i3 9100f

ekran kartı rx570

a320m anakart

ram

psu

ben şöyle bişey topladım

kasa

işlemci i3 9100f

ekran kartı rx570

a320m anakart

ram

psu
PSU çok dandik Rampage PSU önermiyoruz elinizde kalır. İşlemci olarak 1600 AF daha uygundur. RAM 3000 MHz almanızı öneririm. Kasa pek sağlam gibi gelmedi bana.

ben şöyle bişey topladım

kasa

işlemci i3 9100f

ekran kartı rx570

a320m anakart

ram

psu
Anakart ve işlemci uyumlu değil ve güç kaynağı kesinlikle tavsiye etmediğim güç kaynağı markalarından birinin ürünü. Ayrıca HDD veya SSD gibi bir depolama parçası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı