3200 TL’ye PS4 mü 5600 TL’ye PC mi?

05eraykrc

Hectopat
3200 TL'ye PS4 almak mı daha mantıklı yoksa 5600 TL'ye PC toplamak mi? Oynamak istediğim çoğu oyun PS4'te bulunuyor. Aradaki farkı ödeyip PC mi almalıyım?

Sıfır takıntınız yoksa 2.el PS4'ler 1100 TL den başlıyor. F/P olarak kesinlikle PS4.
Hocam 2. el PS4ler nerede 1100 TL'den başlıyor acaba? Şuanda piyasada en ucuzunu bulursan ki o da büyük şans olur 1500'e bulursun. Yalnız alacaksanız PS4 oyun fiyatları çok pahalı hocam. Bunu aklınızda bulundurun. Belki de PC almanızla aynı anlama gelebilir PS4 oyun fiyatlarıyla birlikte.

Hocam 2. el PS4ler nerede 1100 TL'den başlıyor acaba? Şuanda piyasada en ucuzunu bulursan ki o da büyük şans olur 1500'e bulursun. Yalnız alacaksanız PS4 oyun fiyatları çok pahalı hocam. Bunu aklınızda bulundurun. Belki de PC almanızla aynı anlama gelebilir PS4 oyun fiyatlarıyla birlikte.
Sahibinden.com üzerinde mevcut. 6 sene PlayStation kullandım ve oyun piyasasını gayet iyi biliyorum.

Hocam sürekli oynamak için FIFA 19 alacağım zaten dediğim gibi yılda 3 4 ay oynamak için alıyorum . Oynayacağım zamanlarda PSN kart almayı düşünüyorum zaten güzel oyunlar veriyorlar .

Sahibinden.com üzerinde mevcut. 6 sene PlayStation kullandım ve oyun piyasasını gayet iyi biliyorum.
Mevcutsa SS atabilir misiniz hocam? Büyük ihtimal ya arızalı ya da PS3 ilanlarıyla karıştırıyorsunuz. 1100 TL'ye şuanda sadece cihazın kendisini bile satmıyorlar 2. el piyasasında.

Geri
Yukarı