32000 TL laptop önerisi

Bütçe
32000

Chosen24

Hectopat
Daha fazla  
Üniversiteye yeni geçtim laptop alacağım. Beklentilerim taşınabilirliği çok önemli güçlü olması gerektiği kadar taşınabilir ve kasa kalitesi soğutması iyi olması lazım batarya performansı oyun oynamadan uzun bir süre götürmesi lazım en azından. Bu iki model arasında kaldım:

Bütçem maksimum 32K başka önerilere açığım. Bir de FreeDOS olması çok önemlimi ofis, 3D tasarım veya yazılım işlerine engel mi? İlla orijinal Windows almam gerekiyor mu?

Attığınız zeyphrus isteklerinize uyuyor hocam. FreeDOS bir işletim sistemi sayılmaz aslında hocam öyle geçiyor ama değil, ona USB ile Windows kurup kullanicaksiniz sonradan key alıp aktif ederek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Taşınabilir 17.3 inç 330W adaptörlü canavar değil mi😂

Son düzenleme:
Attığınız zeyphrus isteklerinize uyuyor hocam. FreeDOS bir işletim sistemi sayılmaz aslında hocam öyle geçiyor ama değil, ona USB ile Windows kurup kullanicaksiniz sonradan key alıp aktif ederek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Taşınabilir 17.3 inç 330W adaptörlü canavar değil mi😂

Hocam bende biliyorum isletim sistemi olmadigini 😂 orijinal sartmi o anlamda demek istedim 5 yildir bu forumdayim FreeDos’un isletim sistemi olmadigini bilmemem icin sikinti olmasi lazim 😂

Hocam ben de biliyorum isletim sistemi olmadigini 😂 orijinal sartmi o anlamda demek istedim 5 yıldır bu forumdayim FreeDOS'un isletim sistemi olmadigini bilmemem icin sıkıntı olmasi lazim 😂

Pardon hocam😂 key alıp aktif ettiğinizde bir fark olmuyor.

Geri
Yukarı