3200G sisteme 250W PSU takılır mı?

xxdemirpresents

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar herkese iyi günler dilerim; eğer yanlışım olursa kusura bakmayın ilk forumlarım.
Bundan 2 gün önce 3200G sistem topladım monitör dahil il sistemimdi heyecanlıyım sistemin bütün parçaları geldi monitör ve kasa hariç Supply vs yok bugün şu anda bu bilgisayardan yazıyorum dayanamadım sistemi eski Casper kasamda birleştirmeye karar verdinm çünkü kargolar UPS Kargo'sundan geliyordu ve gelmsesi 5 gün civarı zaten sabırsızdım kasayı tamamen söktüm ama aklımda 250W yeter mi diye kurdum şu an kullanıyorum her şeyi yaptım hiçbir sorun gözükmüyor her şeyi Full ayarlarda güzelce oynuyorum hiçbir sorununuda görmedim umarım ollmaz demek istediğim şuki eski 13 model 250W PSU buna bir zarar veriyor mu sağlam çalışmasına yanılmalı mıyım? Lütfen aydınların çok araştırdım 250 zaten çok rahat yetiyordu hiçbir sorunda olmadı yani aklimdaki soru 250W gerçekten yetiyor mu yoksa zorlanıp zarar veriyor mu şimdiden bir sürü oyun yükledim ve oynadım hiç ters bir şey olmadı sistem parçaları şunlar teşekkürler;

Gigabyte A320M S2H.
Ryzen 3 3200G 3.60 GHz (65W sadece bu çekiyor bunu biliyorum bir tek)
Kioxia 480GB SSD.
2x8 XPG 3200MHz CL 16 Dual 16 GB RAM.
Parçalar bunlar 250W kasa var bir de dediğim gibi gelecek kasa 500W Power Boost umarım hata yapmıyorumdur bütün parçalar sıfır teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke Power Boost PSU almasaydınız 😟

Kapanma gibi problemler yaşamıyorsanız sıkıntı yok demektir. Uzun süreli kullanmanızı önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı