3200G sistemin FPS değerleri normal mi?

İşletim sistemi
Windows 10

küflü ekmek

Centipat
Daha fazla  
RAM
Gskill RipjawsV 2x8 cl 16 3000 mhz
SSD veya HDD modeli
240 GB SSD.
Ekran kartı
vega 8
Anakart
A320m s2h
İşlemci
3200G
Merhaba. Yaklaşık 5 6 ay önce topladığım sistemin FPS değerlerini paylaşmak istedim. Her oyunda videolara göre daha az performans aldım ve bu beni açıkçası biraz şaşırttı. Bir şeyi eksik yapmışımdır belki de. Valorant'ta 60 70'leri bile görüyorum 1080p ve her şey en düşükte. Bazen böyle mesela ama başka bir zaman aynı ayarlarda aynı haritada 90 altını görmüyorum. Hiç tutarlı değil.

• Valorant: 70-144 FPS (her şey en düşükte 1080p)
  • LoL: 60-144 FPS (orta ayarlar 1080p ve TF'lerde 50 60 bile görebiliyorum bazen)
  • CS:GO: 70-120 FPS (en düşük ayarlar 1080p)

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Yaklaşık 5 6 ay önce topladığım sistemin FPS değerlerini paylaşmak istedim. Her oyunda videolara göre daha az performans aldım ve bu beni açıkçası biraz şaşırttı. Bir şeyi eksik yapmışımdır belki de. Valorant'ta 60 70'leri bile görüyorum 1080p ve her şey en düşükte. Bazen böyle mesela ama başka bir zaman aynı ayarlarda aynı haritada 90 altını görmüyorum. Hiç tutarlı değil.

• Valorant: 70-144 FPS (her şey en düşükte 1080p)
  • LoL: 60-144 FPS (orta ayarlar 1080p ve TF'lerde 50 60 bile görebiliyorum bazen)
  • CS:GO: 70-120 FPS (en düşük ayarlar 1080p)

Şimdiden teşekkürler.

İşlemcin Turbo frenkanstamı çalışıyor yoksa temel frekanstamı.

Arama yerine güç planını düzenleye tıklayın ardından gelişmiş güç ayarlarını değiştire tıklayın sonra işlemci güç yönetimine tıklayıp minimum %99 maximum %99'a ayarlayın.
Tamam hocam eve gecince deneyip bilgilendireceğim. Peki sizce de bu değerler olmasi gerekenden daha az değil mi? Elimden geldiğince bütün driverları kurmuştum aslinda.

Tamam hocam eve gecince deneyip bilgilendireceğim. Peki sizce de bu değerler olmasi gerekenden daha az değil mi? Elimden geldiğince bütün driverları kurmuştum aslinda.

Neredeyse olması gereken gibi. Cihazın sürücüsündede performansa yönelik yapılacak ayarlar vardır. Onları da yapınca daha yüksek FPS'ler alınabilir.

Geri
Yukarı