3200G Sürücü Yükleme

• Konuyu başlatan Silinen üye 251727
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 539
S

Silinen üye 251727

Ziyaretçi
Yaklaşık 1 saat önce B450M S2H model anakartımla 3200G'yi birleştirdim. Şu an bu sistemden yazıyorum. Ama Driver sorununu düzeltebilmiş değilim. En kolay nasıl Driver yükleyebilirim? Driver Booster kullanmak mantıklı mı? Bu arada sistem APU olarak topladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver'dan kastınız hangi driver? O sistemde yüklenecek tek driver chipset olur diğeri de ekran kartı.

Diğer ufak tefek ses sürücüsü ve LAN sürücüsü için de anakart destek sayfasına bakabilirsiniz.

Yaklaşık 1 saat önce B450M S2H model anakartımla 3200G'yi birleştirdim. Şu an bu sistemden yazıyorum. Ama Driver sorununu düzeltebilmiş değilim. En kolay nasıl Driver yükleyebilirim? Driver Booster kullanmak mantıklı mı? Bu arada sistem APU olarak topladım.

Eğer imzama bakın o konuyu okuyun sizde hak verin driverzoster hakkında.

Yüklemediysen Vega 8 sürücüsünü AMD sitesinden yükle. Onun dışında kurulması zorunlu bir sürücü yok. Şahsen ben başka sürücü yüklemiyorum 😀

O driver yükleme programlarını tavsiye etmem. Yanlış sürücü yükleyip sorun yaratabiliyorlar.

Geri
Yukarı