3200TL A10-7890K F/p PC toplama

gReeNs

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bayi bir arkadaşım oldugu için PC'yi 2 ayrı yerden toparladım. Öncelikle aklımdaki başlıca sorulardan birkaç tanesi A10 serisi yerine daha iyi bir APU işlemci alabilir miyim ? Fiyati önemli değil.

APU işlemciyi harici bir ekran kartı aldıgımda 12 çekirdegi de CPU olarak kullanmam mümkün mü?

Bu işlemci ile CSGO Full+full ayarlarda 60FPS sabit oynayabilir miyim? Sizin bana tavsiye edebileceginiz birşeyler var mıdır? Fiyatta 3200TL'ye kadar çıkabilirim. Monitör dahil olmak üzere. Ek olarak daha sonra bir ekran kartı alacagım için PSU'yu yüksek tutmaya çalıştım 600W yeterli midir ?

pc2.jpg
pc2.jpg
pc1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Apu sistemin oyun performansı R7 240 civarında olacaktır ve bu bütçe için kat ve kat daha iyi bir sistem toplanabilir.

-Intel core i3 7100 işlemci
-MSI H110M Pro-VD anakart
-Sapphire RX 470 nitro 4GB ekran kartı
-Kıngston 8GB DDR4 2133 MHz RAM
-Seagate 1 TB 7200 RPM HDD
-Aerocool kcas 80+ 600W güç kaynağı
-Dark N10 kasa

Kalan para ile de monitör ekleyebilirsiniz. İleride 8GB RAM ve SSD takviyesi yaparsanız harika olur.

Arkadaşlarınızın teknolojiyi takip ettiğini düşünmüyorum çünkü, bundan 6 ay önce çok iyi bir seçim olabilecek parçalar şuan öyle olmuyor, çünkü aynı fiyata daha güçlü, daha verimli ve daha güncel ürünler ortaya çıkıyor. Bize danışmakla iyi ettiniz çünkü paranıza ciddi anlamda yazık edebilirdiniz.

Sorunuza gelecek olursak bırakın CS:GO' yu GTA V' i bile Full HD+Ultra+msaa kapalı 60 FPS oynayabilirsiniz :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı