3200TL Oyun İçin Sistem Toplama

fatihdidi

Hectopat
Daha fazla  
zasdadsadasdas.PNG

Arkadaşlar bu sistem iyi mi? Battlefield 1, Watch Dogs 2 gibi oyunları yüksekte çalıştırır mı?

Ekran kartınız neden Asus anakartınız MSI iken? Kanaatimce onu da MSI alın. Ayrıca i3-7100 7. nesil ve ona uygun bir anakart seçimi de yapabilirsiniz. Güncel kalmanız açısından uzun vadede bunun altını çizmek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkcası sistemi aceleniz yoksa şuan toplamanızı pek önermem en azından Ryzen işlemcilerin piyasaya çıkmasını bekleyin.

Ryzen işlemciler pahalı olur mu benim sınır 3.000 Tl.
Biraz daha değiştirdim nasıl olmuş sizce? BF1,WD2 gibi oyunlar açar mı?
Bide DDR4 ve DDR3 arasında çok bir fark olur mu?
tetete.PNG

Fiyat performans ürünü olacağını düşünüyorum bu yüzden bekleyin derim çok kısa sürede piyasaya sürülecektir. Beklemem derseniz bilgisayar başına geçince sistem paylaşımı yaparım. Şuan dolar kuru yüzünden sistem toplamak ne kadar mantıklı olabilir bilmiyorum. Belki daha da artacak dolar o yüzden şuan ne desem boş olur fakat Ryzen işlemci beklenmeli benim düşünceme göre.

Doğru söylemek gerekirse bekleyemem. birde dolar daha zor azalı diyenler var. 5 TL'ye kadar çıkacak diyen de var

Doğru söylemek gerekirse bekleyemem. birde dolar daha zor azalı diyenler var. 5 TL'ye kadar çıkacak diyen de var
İ3 6100 bf1 performansında yetersiz kalıyor. İlk paylaştığınız sistemde; ramleri tek slot 8gb anakartı h110 ve sdd den kısarak işlemciyi i5 6400 veya i5 7400 yapın. Sonraki attığınız amd sistem tamamen ölü yatırım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı