3200TL Telefon Önerisi

tayfun1459

Kilopat
Daha fazla  
Telefon almayı düşünüyorum ve aklımda şuan Xiaomi Mi 8 var fakat telefonun ithalatçı ve Xiaomi türkiye garantili fiyatı arasında dağlar kadar fark var. Telefonu ithalatçı garantili almamı önerir misiniz yoksa başka modellerden mi almalıyım? Tavsiyeleriniz nelerdir?
Telefonun hafızası, kamerası kötü olmazsa ve ileriye dönük tavsiyeler verirseniz sevinirim.

Xiaomi Mİ9'u bekle. Türkiye Garantilisini almanı tavsiye ederim. Başın ağrımaz. Kullanıcı hatası bahanesini kullanıp hadi güle güle demezler.

Telefon almayı düşünüyorum ve aklımda şuan Xiaomi Mi 8 var fakat telefonun ithalatçı ve Xiaomi türkiye garantili fiyatı arasında dağlar kadar fark var. Telefonu ithalatçı garantili almamı önerir misiniz yoksa başka modellerden mi almalıyım? Tavsiyeleriniz nelerdir?
Telefonun hafızası, kamerası kötü olmazsa ve ileriye dönük tavsiyeler verirseniz sevinirim.

Eğer doğru satıcıdan alırsan ithalatçı garantili üzmez. Bence de Mi 8 çok doğru bir tercih olur.

Kardeş beni dinlemeyeceğini bilsem de sana iphone 7 almanı öneriyorum. Sistemi düşük olsa da ios yazılımının stabil olması sebebiyle oyunlarda sorun yaşamazsın. Yazılım desteğiyle oldukça güzel fotoğraflar da çekiyor. Garanti konusunda ben dün hiç sorun yaşamadan şarj aletimi ve kulaklığımı değiştirdim. Memnun kalırsın. Xiaomi ve Huawei sana daha iyi gibi gelebilir ama uzun süreli kullanımdan sonra telefonun performansı çok düşüyor. Emin ol iphone 7 de daha memnun kalacaksın.

Kardeş beni dinlemeyeceğini bilsem de sana iphone 7 almanı öneriyorum. Sistemi düşük olsa da ios yazılımının stabil olması sebebiyle oyunlarda sorun yaşamazsın. Yazılım desteğiyle oldukça güzel fotoğraflar da çekiyor. Garanti konusunda ben dün hiç sorun yaşamadan şarj aletimi ve kulaklığımı değiştirdim. Memnun kalırsın. Xiaomi ve Huawei sana daha iyi gibi gelebilir ama uzun süreli kullanımdan sonra telefonun performansı çok düşüyor. Emin ol iphone 7 de daha memnun kalacaksın.
İphoneların bataryası bildiğim kadarıyla pek iyi değil . Samsung Galaxy A9 2018 alabilirsin .

Samsung uzak durulması gereken bir marka. Iphone 7 güzel bir seçenek. Mi8 de güzel bir seçenek. Mi9'un fiyatını 3200 civarında sanıyordum 4000 bandındaymış. Bu yüzden Iphone 7 ve Mi8 öneririm ben de.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı