3200TL'ye Monitör Dahil, Ekran Kart ve HDD Hariç Sistem Önerisi

@Muhammet Taş FSP kötü bir marka değildir tam aksine Cooler Master, Seasonic gibi iyi markadır yanlış bilgi verme.
@Scpweppes benim önerdiğim sistemdeki anakart daha iyi hem. Gerekirse geleceğe dönük olması için bu anakart bile alınabilir.

Gigabyte GA-AX370-Gaming 3 AMD X370 Soket AM4 ATX Anakart GA-AX370-GAMING 3 - Nanokatalog

Sadece aşağı yukarı 100 TL fark var artık onu da sistemi alacak kişi karar versin. Hem benim sistemdeki kasa Midi Tower ve optik sürücü desteği bile var. Yani senin sisteme göre biraz daha iyi benimki, ayrıca RAM'de soğutucu bile var.

@Muhammet Taş FSP kötü bir marka değildir tam aksine Cooler Master, Seasonic gibi iyi markadır yanlış bilgi verme.
@Scpweppes benim önerdiğim sistemdeki anakart daha iyi hem. Gerekirse geleceğe dönük olması için bu anakart bile alınabilir.

Gigabyte GA-AX370-Gaming 3 AMD X370 Soket AM4 ATX Anakart GA-AX370-GAMING 3 - Nanokatalog

Sadece aşağı yukarı 100 TL fark var artık onu da sistemi alacak kişi karar versin. Hem benim sistemdeki kasa Midi Tower ve optik sürücü desteği bile var. Yani senin sisteme göre biraz daha iyi benimki, ayrıca RAM'de soğutucu bile var.
x370 OC manyakları için daha iyi. OC yapmayı düşünmediğimden B350 yeterli benim için.

2018 gibi bir sürücüde optik sürücü pek kullanışlı gelmiyor bana. Optik sürücü kullanmıyorum pek evde var şuan kenarda duruyor öylece. Ayrıca Aerocool Cylon da mid-tower.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı