32Bit'ten 64Bit'e Geçiceğim, kayıt defterileri vb. nasıl yedeklerim?

Emre5959

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
Herkese merhabalar,

• Samsung 840 Evo 120GB SSD
  • 1TB Caviar HDD'im var.

Şuan SSDimde 8.1 32 Bit kurulu, rami az kullanma nedeniyle 8.1 64 Bit'e geçiceğim,

Format atmadan önce; Kayıt defterlerini, AppData'daki klasörleri felan hepsini nasıl yedekliyebilirim? Yani formattan sonra, yedeklediğim klasörleri yerine koyunca, nasıl kullandığım uyg. felan sorunsuz kullanabilirim?

Bu arada söyliyeyim; eskiden HDD'imde kopyala yapıştır tekniği ile yedekliyordum fakat bazı uygulamalar (visual studio, Speed Fan vb.) uygulamalar çalışmıyordu. Sanırım kayıt defteri vb. şeyler olmadığından dolayı, şimdi istediğim; gerekli olanların hepsini yedekliyeyim ve hepsi sorunsuz bir şekilde çalışsın.
  • Diğer sorum ise; 32Bit'te çalışan uygulamaların hepsi 64Bit'te çalışır mı?

İyi Forumlar..

Arkadaşlar kusura bakmayın daha bir gün geçmeden upluyorum ama formatı şimdi atıcağım için, tekrardan özür diliyorum, yardımlarınızı bekliyorum, iyi forumlar...

Çünkü eskiden kopyala yapıştır tekniğiyle HDD'de yedekliyordum, ve hata veriyordu, APPDATA'da felan dosyalar kaldı sanırım, bunlarda olmadığı için hata veriyordu.

Programlar olmaz, diğer ıvır zıvırları (döküman, video, hesaplar, müzik vb.) windows easy transfer ile aktarabilirsin.

Windows Kolay Aktarım - Microsoft Windows

Youtube'da videoları bulunmakta.
Eyvallah kardeş, şimdi bakıyorum.

Programlar olmaz, diğer ıvır zıvırları (döküman, video, hesaplar, müzik vb.) windows easy transfer ile aktarabilirsin.

Windows Kolay Aktarım - Microsoft Windows

Youtube'da videoları bulunmakta.
Sanırım senin söylediğin Windows 7'de kullanılıyor?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı