33.000-34.000 TL bilgisayar toplama

Bütçe
33.000 - 34.000

atib10

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5800X3D
MSI MPG B550 Gaming Plus 4400mhz
Corsair 32GB Vengeance RGB RS 3600mhz
MSI RTX 4070 TI Gaming X Trio 12G
Addlink 1TB S90 Lite
Seagate 2TB Barracuda
MSI MAG Forge 100M Tempered Glass RGB
Corsair 650W RM Series RM650 80+ Gold
Corsair H100 RGB 240 mm
Meslek
Tasarımcı
Merhaba dün de bir konu açmıştım kendim için şimdi de bir arkadaşım için sistem toplamamız gerekiyor.

Kullanılacak programlar: 3DS Max ağırlıklı olacak şekilde, Blender, Unreal Engine, Photoshop, Twinmotion, première Pro kullanacak.

3DS Max işlemciyle render alacağı için render gücü yüksek ama aynı zamanda da Unreal ve Blender kullanacağı için de ekran kartı da ona yakışır şekilde bir kasaya ihtiyacımız var bütçe dahilinde yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba dün de bir konu açmıştım kendim için şimdi de bir arkadaşım için sistem toplamamız gerekiyor.

Kullanılacak programlar: 3DS Max ağırlıklı olacak şekilde, Blender, Unreal Engine, Photoshop, Twinmotion, première Pro kullanacak.

3DS Max işlemciyle render alacağı için render gücü yüksek ama aynı zamanda da Unreal ve Blender kullanacağı için de ekran kartı da ona yakışır şekilde bir kasaya ihtiyacımız var bütçe dahilinde yardımcı olursanız sevinirim.
Tekrardan @messinicocugu hocam yardımcı olur.

Tekrardan @messinicocugu hocan yardımcı olur.
hahaha bekliyorum vallaha dünden beri çok yardımcı oldu.

Aslında 4070Ti'lı sistem toplamaya çalışsak da fena olmaz yazacak arkadaşlar için bilemedim. Ekran Kartını yüksek bir model alıp zamanla işlemciyi yükseltecek biçimde bir şey olabilir. @messinicocugu

35500TL tutuyor bunlar. Böyle bir sistem olabilir mesela.

Bütçeyi 40.000 yapsak hocam, RAM'i 32 ve SSD'yi 1TB yapsak hangilerini ne kadar iyileştirmemizi tavsiye edersin. İşlemci'nin daha iyisi olabilir mi ya da Anakart üzerinde mi geliştirmek daha mantıklı olur yardımcı olursan sevinirim. @messinicocugu
35500TL tutuyor bunlar. Böyle bir sistem olabilir mesela.

Bütçeyi 40.000 yapsak hocam, RAM'i 32 ve SSD'yi 1TB yapsak hangilerini ne kadar iyileştirmemizi tavsiye edersin. İşlemci'nin daha iyisi olabilir mi ya da Anakart üzerinde mi geliştirmek daha mantıklı olur yardımcı olursan sevinirim. @messinicocugu

O zaman bunları ekleyin hocam:
Bunlar ile birlikte 39500TL tutuyor.

O zaman bunları ekleyin hocam:
Bunlar ile birlikte 39500TL tutuyor.
Çok teşekkürler. Vallaha süpersin hocam.

Geri
Yukarı