33.000'den mezuna bırakmak mantıklı mı?

Yapay zeka mühendisliği istiyorum.
Arkadaşımın da yapay zeka hedefi vardı, şu an ODTÜ istatistik okuyor. Bir üniversite hocasının tavsiyesiyle yazmıştı, şu anda mutlu, sonuç ne olur bilmem...

Demek istediğim bazen alakasız görülen şeyler bağlantılı olabiliyor. İmkanınız varsa bu konuda bilgili birisine danışın, bir yıl daha erken başlamış olursunuz.

Hocam gideceğim dershane adı baya duyulmuş hocaları felanda iyi. Birde zaten ben fizik ve geometride zorlanıyordum onların hocalarıda iyiymiş zaten o itti beni yazılmaya. Bir de belli bir süreden sonra bıkkınlık geliyor. Dershanede derece sınıfına yazıldım. O yüzden sanırım iyi ilgilenirler zaten.
Hocam birde Türkçeyi katlettim sanırım kusura bakmayın.

Arkadaşımın da yapay zeka hedefi vardı, şu an ODTÜ istatistik okuyor. Bir üniversite hocasının tavsiyesiyle yazmıştı, şu anda mutlu, sonuç ne olur bilmem...

Demek istediğim bazen alakasız görülen şeyler bağlantılı olabiliyor. İmkanınız varsa bu konuda bilgili birisine danışın, bir yıl daha erken başlamış olursunuz.
Hocam bu sene İngilizce kursuna da gitmeyi düşünüyorum. Zaten artık çoğu iyi üniversitede hazırlık var. Hazırlığı atlarım böyle yaparak sene kaybım olmaz.

Hocam bu sene İngilizce kursuna da gitmeyi düşünüyorum. Zaten artık çoğu iyi üniversitede hazırlık var. Hazırlığı atlarım böyle yaparak sene kaybım olmaz.
Bu konudaki tavsiyem; iyi bir üniversiteye gidiyorsanız ve dersler İngilizceyse hazırlık okumanız olur. Dediğim arkadaşın İngilizcesi iyi denebilecek seviyedeydi ama zaman zaman anlamadığım oluyor diyor hazırlık okumasına rağmen. "Pek bilmediğimiz bir dilde, hiç bilmediğimiz şeyleri öğrenmeye çalışıyoruz." diyor aynı arkadaşım...

Yeni konular

Geri
Yukarı