33 bin TL HP Victus laptop önerisi

Skorzz

Centipat
Daha fazla  
Selam, HP Victus laptoplara bakıyorum bu sıralar yaklaşık 33bin lira bütçem var, RTX 4050 modellere bakıyorum fakat watt belirtilmemiş, açıkçası laptop konusunda çok bilgim yok. Model, performans, sıcaklık değerleri olarak veya farklı konularda yardıma ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

O butcede 4060 Victus'lar var.

Attigim cihazin dGPU'su 120W, MUX Switch bulunuyor.

Üniversite işini bilemem ama oyunlar için gayet uygun ve soğutma konusunda gayet başarılı ama fondan ses çıkmıyor değil ancak iyi soğutma karşılığı mecburen bunu yanınızda aliyorsunuz

Üniversite işini bilemem ama oyunlar için gayet uygun ve soğutma konusunda gayet başarılı ama fondan ses çıkmıyor değil ancak iyi soğutma karşılığı mecburen bunu yanınızda aliyorsunuz
Değerli yorumun ve görüşün için teşekkür ederim hocam, umarım alana kadar bi zam daha eklenmez 😄 Son olarak, bu cihaz kaç watt bilginiz var mı?

Değerli yorumun ve görüşün için teşekkür ederim hocam, umarım alana kadar bi zam daha eklenmez 😄 Son olarak, bu cihaz kaç watt bilginiz var mı?
105w+15w dynamic boost

O butcede 4060 Victus'lar var.

Attigim cihazin dGPU'su 120W, MUX Switch bulunuyor.
Bu cihazın kasası da aynı gibi, ısı değerleri yakın mıdır?

105w+15w dynamic boost
Dynamic boost nedir hocam?

Pek bir fark olacağını sanmıyorum zaten hp victus 16 serisinin genelinde ısınma sorunu yok

Bu cihazın kasası da aynı gibi, ısı değerleri yakın mıdır?

Dynamic boost nedir hocam?
Hocam nvidia nın sağladığı bir teknoloji kısaca 120w ekran kartınız

Yeni konular

Geri
Yukarı