33 bin TL RTX 4070 sistem toplama

dediğim gibi bu konuda cahilim. benim anlamadığım şu şimdi ben rx580 ekran kartına sahibim ve iyi kötü 144 sabit alıyorum şimdi 4070 alsam monitörüm 144hz olduğu için yine 144hz göreceğim. 4070 alırsam fps'im sadece 144'e mi sabitlenecek yoksa 400 fps'İ hissedermiyim. ve oyunumda etki edermi

Dediğim gibi bu konuda cahilim. Benim anlamadığım şu şimdi ben RX580 ekran kartına sahibim ve iyi kötü 144 sabit alıyorum şimdi 4070 alsam monitörüm 144Hz olduğu için yine 144Hz göreceğim. 4070 alırsam FPS'im sadece 144'e mi sabitlenecek yoksa 400 FPS'i̇ hisseder miyim? Ve oyunumda etki eder mi?

Hissetmezsin hocam. Monitor'un Hz'i ne ise o kadar FPS gorursun.

Hissetmezsin hocam. Monitor'un Hz'i ne ise o kadar FPS gorursun.
monitörümü değiştiremem param kalmıyor. bu yüzden 4070 144hz'e göre çok yüksek olduğuna göre sizce daha düşük bir sistem mi almalıyım mesela 3060 ti ve ryzen 5 5600x
ben fps oyunu oynuyorum bu yüzden cs veya valo daha önemli. hikaye sadece gta 6, rdr2 veya cod gibi popüler oyunlar.

monitörümü değiştiremem param kalmıyor. bu yüzden 4070 144hz'e göre çok yüksek olduğuna göre sizce daha düşük bir sistem mi almalıyım mesela 3060 ti ve ryzen 5 5600x
ben fps oyunu oynuyorum bu yüzden cs veya valo daha önemli. hikaye sadece gta 6, rdr2 veya cod gibi popüler oyunlar.
Hayir hocam ne yuksegi. Sizin 2 online oyunda onemli olan islemci zaten ekran kartini yuksek tutun. Monitor icin sistem mi kisilir. Sizin dediginiz disi bugatti ama ici 1.9 dizel ww motoru olan bir araba. Monitor her sekilde alinir. Ayrica hocam Radiant veya CS'de global degilseniz ya da e-sporcu degilseniz 240 bile gereksiz.

Hayir hocam ne yuksegi. Sizin 2 online oyunda onemli olan islemci zaten ekran kartini yuksek tutun. Monitor icin sistem mi kisilir. Sizin dediginiz disi bugatti ama ici 1.9 dizel ww motoru olan bir araba. Monitor her sekilde alinir. Ayrica hocam Radiant veya CS'de global degilseniz ya da e-sporcu degilseniz 240 bile gereksiz.
cs faceit 8 + global, valoda ise radyantım hz olarak sorun yaşadığım şey awp. awp hz'si yüksek olan ilk vuruş hakkına sahip oluyor. 240hz monitör 8k ve gerçekten bunu alamam çünkü 144hz mönitör alalı 1 yıl olmadı ve babam izin vermez

CS FACEIT 8 + global, Valorant'ta ise radyantım Hz olarak sorun yaşadığım şey AWP. AWP Hz'si yüksek olan ilk vuruş hakkına sahip oluyor. 240Hz monitör 8K ve gerçekten bunu alamam çünkü 144Hz monitör alalı 1 yıl olmadı ve babam izin vermez.

Hocam 144'ten 240'a degmez ki. Zaten oradaki adamlarin kullandigi monitorler 360Hz. Siz 240 alsanizda pek bir şey degismez. Para biriktirin 360 alin.

Hocam 144'ten 240'a degmez ki. Zaten oradaki adamlarin kullandigi monitorler 360Hz. Siz 240 alsanizda pek bir şey degismez. Para biriktirin 360 alin.
Tamam 19 yaşındayım üniye hazırlanıyorum gerekirse harçlığımı biriktirip alırım. tşk hocam zaman ayırdığınız için muhtemelen cahilliğim yüzünden sinir krizi geçirdiniz ama kb. sistemi sizin için atıyorum.
SUNRISE-4070 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX 1-Click OC 2X GeForce RTX 4070 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

Yeni konular

Geri
Yukarı