Epic Games %33 kupon tek seferlik mi?

Yaman AKDENİZ

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dün Epic Games üzerinden The Last of Us aldım. Bugün de ayrı bir sepet oluşturdum. Satın alma ekranında kupon gözüküyordu toplam 500 yazıyordu fakat Papara hesabımdan kuponsuz fiyat (720TL) çekildi. Kupon tek seferlik de bug mu oldu diye düşündüm. Kupon tek seferlik mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dün Epic Games üzerinden The Last of Us aldım. Bugün de ayrı bir sepet oluşturdum. Satın alma ekranında kupon gözüküyordu toplam 500 yazıyordu fakat Papara hesabımdan kuponsuz fiyat (720TL) çekildi. Kupon tek seferlik de bug mu oldu diye düşündüm. Kupon tek seferlik mi?

Tek bir işlem için birden fazla Epic kuponu alabilir miyim?
Hayır. Epic kuponu, uygun bir işlemdeki tüm uygun ürünlere uygulanır.

Kupon tek seferlik değil, birden fazla alım yapabilirsiniz 10 Ocak'a kadar.

Canlı destek doğruladı ve hayır değil. 3 tane Nays hesabı kullanarak 1500 TL üzerinde alışveriş yaptım ve hepsinde aynı kupon uygulandı şayet ki kupon biterse tekrar yeni bir kupon geliyor anında.

Epic Games beni dolandırdı mı yani :D

Kupon uygulanıp uygulanmadığını ödeme aşamasında görmeden mi alım yaptınız? Kupon her oyunda geçerli değil. Mesela Ultimate paketlerde falan geçersiz.

Pardon ilk mesajda belirtmişsiniz kupon görünüyordu diye. O zaman destekle iletişime geçmek dışında bir çözüm yok.

Kupon uygulanıp uygulanmadığını ödeme aşamasında görmeden mi alım yaptınız? Kupon her oyunda geçerli değil. Mesela Ultimate paketlerde falan geçersiz.

Pardon ilk mesajda belirtmişsiniz kupon görünüyordu diye. O zaman destekle iletişime geçmek dışında bir çözüm yok.

Hocam kart bilgilerini girdikten sonraki beyaz ekranda 500 TL yazıyordu ödeme Yap'a tıklayınca hesaptan 720 kesti.

Yeni konular

Geri
Yukarı