33 saat oynadım ama Witcher 3 bitmiyor

33 saat oynadım ama Witcher 3 bitmiyor.
Oyun iyi güzel ama, çok fazla diyalog var ve geç geç bitmiyorlar.
Savaş mekaniği iyi güzel ama bir süreden sonra kullanmıyoruz. Açık dünyada savaşmak anlamsız geliyor, ana görevde olmasını isterdim.
Görevlerin çoğu artık bir yere git, biri ile konuş oldu.

Sorum şu; oyunda sona yaklaştım mı? Ona göre devam edeceğim.
hikayede en son, skellige'deydim ve Ciri'yi bulmak için başka bir yere git diyordu.
Skellige dışında bir yerdi, kaer Morhen'ı gösteriyordu haritada

Oyundaki diyalogları geçersen tabii ki görevler sıkıcı gelir.

32 saat oynadım ben de daha bitiremedim ancak 10 saate bitirebileceğimi düşünmekteyim.

imlerith'i öldürdüm avallac'h ile bir tane elf ile kralın kimi öldürdüğünü gördüler eredin için yola çıktık kısaca başındayız ama yolun. :D

Bir de şu lanet sahire köpeği rolünden çıkarsalarmış Geralt'ı iyi olurmuş. Deli oldum köpek gibi sürünüyorum sahirelerin altında.
O rolde çıkmak senin kontrolündeydi.
Biraz geç kalmışsın bir tane yan görev aracılığıyla Yen'i boşayebiliyorsun.
Bende o kadar oynadım zaten 33 saate bitecek bir oyun değil.
Full ana hikaye giderseniz bile 50 saate biter ortalama.
Ben bir saveimde ana hikayeden full koştum 27 saat, bir de bir kaç ana hikayeyi etkileyen yan görevlerleri yaptım.

DLClere başlamadan oyunu 92 saat gibi bir sürede bitirdim. Bir RPG oyununda tüm diyalogları geçmenizi anlamsız buldum. Sevmediyseniz oynadım demek için oyuna devam etmenize gerek yok. Hikayeyi takip etmezseniz sıkılmanız aşırı normal. Tavsiyem oyunu bırakmanız.
Ayrıca oyunun hala ortalarında bile sayılmazsınız.

DLClere başlamadan oyunu 92 saat gibi bir sürede bitirdim. Bir RPG oyununda tüm diyalogları geçmenizi anlamsız buldum. Sevmediyseniz oynadım demek için oyuna devam etmenize gerek yok. Hikayeyi takip etmezseniz sıkılmanız aşırı normal. Tavsiyem oyunu bırakmanız.
Ayrıca oyunun hala ortalarında bile sayılmazsınız.
Nasıl ortalarında değil?
Geri dönüşü olmayan noktaya az kalmış.
Son çeyrek filan denebilir sanırım ama bende tam emin değilim, yarısından fazla olduğu kesin ama.

Nasıl ortalarında değil?
Geri dönüşü olmayan noktaya az kalmış.
Son çeyrek filan denebilir sanırım ama bende tam emin değilim, yarısından fazla olduğu kesin ama.
Yalniz Ana hikaye olarak yarısını biraz geçmiş. Ama yorumu yazarken DLC'leri de dahil etmiştim.

DLC'ler ayrı bir oyun gibi zaten, onları neden saydın ki?
%70'leri filan oluyor, Kear Morhen kısmı.
DLCler sonuç olarak oyunun bir parçası, saymam kadar doğal birşey görmüyorum.
Yarısını geçtiğini belirttim. %70lik kısım olduğunu düşünmüyorum.
Enes Kirazoğlu oyunu 4 defa bitirmişti oyunu oynama saati 66 idi, bence sizde sıkıntı var.
Enis Kirazoğlunun videosunu izlediysen iki kez PS'de bir kez Easter Gamers (Mete Özbey)'ın Steam hesabından son olarakta kendi Steam hesabından oynadığını bilirdin. (Oyunu 4 kere bitirdiği saat 66/4 değil yani)

Geri
Yukarı