330 TL'ye puff alınır mı?

farscer

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşım doldurulmuş puffu (10 binlik) sana 330'a vereyim dedi. Bu konularda da pek hakim değilim. Kazıklanır mıyım yoksa normal bir fiyat mı?

(Bir de puffun tam dolu olup olmadığını nereden anlarım?)

Uzun süre kullanılmış olmasının ne zararı var? (merakımdan soruyorum illaki zararı vardırda zararları nedir)
2. El telefonmu yoksa sıfır telefonmu öyle düşün. Başka bir kişi tarafından kullanılmış ve ağzında veya ciğerlerinde nekadar mikrop varsa hepsi puffa bulaşmış.

Arkadaşım doldurulmuş puffu (10 binlik) sana 330'a vereyim dedi. Bu konularda da pek hakim değilim. Kazıklanır mıyım yoksa normal bir fiyat mı?

Dostum anlamanın bir yolu yok sıfır 5000'lik elf ya da Vozol bak derim riske atma. Benim arkadaşım 5000'liğin 4000'ini çekip yeni doldurdum diye satıyordu. Bir de içindeki pamuk yanmışsa daha beter.

2. el telefonmu yoksa sıfır telefonmu öyle düşün. Başka bir kişi tarafından kullanılmış ve ağzında veya ciğerlerinde ne kadar mikrop varsa hepsi puffa bulaşmış.

Hocam peki 0'ını nereden tedarik edebilirim bunun hakkında bir bilginiz var mı?

Dostum doldurulmuş almak mantıklı değil tadı orijinal olmuyor kesinlikle ve 2'den sonra puff doldurulması çok sağlıksız patlama vb riskleri de doğuruyor tavsiyem 5K 330 TL'ye alman olacak

Hocam peki 0'ını nereden tedarik edebilirim bunun hakkında bir bilginiz var mı?
en yakın tobacco dan

Yeni konular

Geri
Yukarı