3300 TL 2. el laptop önerisi

Bütçe
2500 - 3300

fatihyüksel

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba. 2. el laptop arayışındayım. Görseldeki cihaz fiyatını hak eder mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220330_155517_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_20220330_155517_com.sahibinden.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 59
Bunu alacağına biraz daha biriktir sıfır guzel PC al mesela bu Casper Nirvana S500.1021-8D50X-G-F 15.6

Biraz daha derken 6000 TL diyoruz arkadaşın bütçesinin çok daha fazlası.

MONSTER OYUNCU LAPTOP - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1012649009
O bütçeye bu tarz oyuncu laptopları bakmanı öneririm hala hızlılar ufak çaplı oyun ve web gezintisi için en ideali bence.

Oyuncu laptopu yani pahali ama ben sadace söyledim o bilir he derseniz 2ci el almak istiyorum bilgisayarciya gidip bakmayi tercih ederim.

Bütçesi 3000 TL olan insan sıfır laptop neden baksın ayrıca attığın laptop çöpten farkı yok dandik ısınan bir laptop 3000 TL bütçesi olan insan 9000 TL laptop alamaz.

Arkadas laptop baktığı laptop attım o fiyata masaüstü almak daha mantikli.

Hocam arkadaş 2500 TL ile 3300TL arasında fiyat belirtmiş siz 9600TL'lik bilgisayar paylaşmışsınız.

İş için ise Lenovo Thinkpad serilerine bakılabilir belki uygun fiyata iyi ekran kartlı iyi işlemcili bir bilgisayar düşürürsünüz.
Bütçesi 3000 TL olan insan sıfır laptop neden baksın ayrıca attığın laptop çöpten farkı yok dandik ısınan bir laptop 3000 TL bütçesi olan insan 9000 TL laptop alamaz.
@Dyrothbrk ALLIENWARE X17 R2 Intel Core i9 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 998377815 buyrun hocam

Son düzenleme:
Kesinlikle etmez.

Bu cihaz olabilir. 4C/8T bir işlemcisi var.

Bir şeyler önermeye çalıştım. Umarım yardımı olur.

120K liralık makine atıp dalga geçen arkadaşlar, ne kötü insanlarsınız.
Aklınızı vicdanınızı tebrik etmek gerek.

5K civarı paranız olsaydı size kendi bilgisayarımı verebilirdim. 16GB RAM var cihazda.

Kesinlikle etmez.

Bu cihaz olabilir. 4C/8T bir işlemcisi var.

Bir şeyler önermeye çalıştım. Umarım yardımı olur.

120k liralık makine atıp dalga geçen arkadaşlar, ne kötü insanlarsınız.
Aklınızı vicdanınızı tebrik etmek gerek.

5k civarı paranız olsaydı size kendi bilgisayarımı verebilirdim. 16 GB RAM var cihazda.

Çok teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı