3300 TL Bilgisayar Toplama

alfonyonzo55

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Resimde olmayan ürünler bende mevcut satın aldım yani. Yorumlarınızı bekliyorum.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@AtaKemall Boş boş mesaj atıp insanları yanlış yönlendirme.

Sistem gayet güzel. Anladığım kadarıyla O.C. yapacaksınız. Umarım soğutucuda almışsınızdır. Tek diyebileceğim RAM'leri bütçeniz biraz daha varsa 3000Mhz yapmak.

Sistem gayet güzel. Anladığım kadarıyla O.C. yapacaksınız. Umarım soğutucuda almışsınızdır. Tek diyebileceğim RAM'leri bütçeniz biraz daha varsa 3000Mhz yapmak.
Dalga mı geçiyorsun 5 fps için 1300 lira niye versin adam insanda para bırakmazsınız siz yok 500 TL fazla ver GTX 1080 al falan edepli konuş asabımı bozma.

Soğutucuyu amazondan alacağım Hyper T4 düşünüyorum ucuz birde. OC o kadar yapmayacağım ama ileriye yönelik olması açısıyla, birde 60 TL fark var değmez diye düşündüm.

Dalga mı geçiyorsun 5 fps için 1300 lira niye versin adam insanda para bırakmazsınız siz yok 500 TL fazla ver GTX 1080 al falan edepli konuş asabımı bozma.
GTX 970 Ne kadar gerçekten çok merak ettim araştırsana biraz fiyatları.

Adamın bütçesi var istediğini alır kardeşim. Adam için belki 3-5 Fps önemli. Hem neredeyse aynı fiyatlar.
Anlamamışsın adamda zaten 970 var 3-5 fps için 1300 TL niye veriyorsunuz paraya yazık siz 1300 TL kazanın sonra 3 fps için harcayın dine bile karşı konuşturmayın beni.
Vallahi para bırakmazsınız bu bilgisayar hocam oyun oynanır günde 2-3 saat .

Anlamamışsın adamda zaten 970 var 3-5 fps için 1300 TL niye veriyorsunuz paraya yazık siz 1300 TL kazanın sonra 3 fps için harcayın dine bile karşı konuşturmayın beni.
Vallahi para bırakmazsınız bu bilgisayar hocam oyun oynanır günde 2-3 saat .
Yok bende var zaten bu sistem arkadaşım için topluyoruz.

İyi etmişsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.
Aynen teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı