3300 TL laptop önerisi

17 inçlik modellerine bakabilirsin. Kötü yorumlara bakma iki arkadaşım A5 modelinden aldı, A7 lerde durum ne bilmiyorum fakat A5 teki tek eksi yönü olarak bir fanın sağda olması diyorlar, yani sağ el kullanıyorsanız eksi bir yön.
Klavyeyi harici olarak kullanacağım o yüzden sorun olmaz ama teknik desteği çok ilgisiz diye bayağı yüklü bi söylem var

Mx150 ve GTX950M, GTX1050'nin yanında zayıf kartlar. Monster almaktan çekinme, işi yapacak olan donanım, marka değil. Ayrıca her markada sıkıntı çıkma ihtimali var. Teknik destek ilgisiz denilen marka sen aramadan arayıp, memnun olup olmadığını soruyor. :)

Bu arada GT Mx150, GTX950M'den daha performanslı ama oyuncu ürünü diye alınmaz yinede.

Klavyeyi harici olarak kullanacağım o yüzden sorun olmaz ama teknik desteği çok ilgisiz diye bayağı yüklü bi söylem var
sabırlı ol yoksa çok hata yapabilirsin bu linke bak
HP PAVILION GAMING 15-BC203NT CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-1TB-15.6-GTX1050-W10
ben bu notebooku 3500 e aldım vatandan indirimleri bekle onlar seri sonu ve ya gece ürünü olunca iyi indirim yapıyorlar sana uzmandan tavsiye:) not(gece indirimleri bazen sağlam olmayabiliyor)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı