3300 TL laptop önerisi

Oyun alanında da iyi olmasını istiyorum bu bilgisayarın. Lütfen AMD işlemcili anakartlı bilgisayarlar önermeyiniz. Bir de bir arkadaşım toplama yapalım diyor toplama laptop nasıl olur fikir verir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop toplamak kasaya nazaran çok meziyet gerektiren bir iş, uğraşınıza da değmez. Bütçeyi biraz daha yükseltip hp bir leptop alabilirsin. Acelesi yoksa da biraz daha biriktirip monster alabilirsin.

Laptop toplamak kasaya nazaran çok meziyet gerektiren bir iş, uğraşınıza da değmez. Bütçeyi biraz daha yükseltip hp bir leptop alabilirsin. Acelesi yoksa da biraz daha biriktirip monster alabilirsin.
Laptop toplandığını da ilk defa duydum. Eğer kasa demek istemiş olsanız bile kasa her türlü PC'den daha iyi.

Oyun alanında da iyi olmasını istiyorum bu bilgisayarın. Lütfen AMD işlemcili anakartlı bilgisayarlar önermeyiniz. Bir de bir arkadaşım toplama yapalım diyor toplama laptop nasıl olur fikir verir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
yalnız AMD ye ön yargı yapamazsın benim yapmadığım gibi ben çok memnunum ayrıca ben nvidia da kullandım amd olsa ne olur pc mi çöker.

Toplama laptop biraz sıkıntılı. Bence Toplama PC kasasını kastetmiş.
Hayır o kadar teknolojiden anlıyoruz ya toplama laptop bildiğin bilgisayarcı bi tanıdıktan 😄
yalnız AMD ye ön yargı yapamazsın benim yapmadığım gibi ben çok memnunum ayrıca ben nvidia da kullandım amd olsa ne olur pc mi çöker.
Kullandım beğenmedim neden önyargı olsun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı