3300 TL Sistem Toplama vs HP Pavilion 17

Yasin41

Hectopat
Merhaba,
HP X8M25EA Pavilion 17 son dönemde dikkatimi çekiyor. Oyuncu bir kasaya ve soğutmaya sahip olup olmadığı konusunda çok bir bilgi edinemedim ama gtx 960m, ssd ve 17 inch özellikleriyle f/p gibi görünüyor.

HP X8M25EA Pavilion 17-ab003nt Core i5-6300HQ 12GB 128GB M.2 SSD +1TB GTX960M 4GB 17.3" Full HD IPS FreeDOS (Çanta Hediye) | sanalmarketim

Şu sıralar rx480, i56500'lü bir masa üstü toplamak istiyorum ortalama monitörsüz 3,300 TL civarlarını bulacak sanırım. Bu fiyata dizüstü mü alayım sizce? Değerlendirmelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam hp bilgisayar benimde dikkatimi çekti ama fazla bilgi yok internette. Bilgisayarı çok merak ediyorum. Sistem toplama pek huyum olmadığından hp yi alacağım gibi....

Şu cihazı yakından incelemek lazım. Diğer arkadaşların dikkatini çekmedi sanırım :( Detaylı bilgi edinebilseydik iyi olurdu. Şu anda bende beklemedeyim yeni ekran kartlarının M versiyonları çıkacaklar ama zamanı belli değil. İyi bir karar vermek lazım. Konuyu tekrar gündeme getirip istişare etmek faydalı sanırım. Dostlara duyurulur :)

Kimse bu cihazı istemiyor anlaşılan :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı