3300 TL telefon önerisi

V30+ ve mi8 arasında seçim yapmanı öneririm.
V30+ bu telefonlar yanında biraz düşük kalıyor ön kamerası da biraz zayıf gibi geldi.
One Plus 6 nasıldır? Meizu 16th ile One Plus 6'nın arasında kaldım, yada çinli firmalarala uğraşmayıp Samsung Galaxy S9 zorlanabilir mi sizce?
up

Son düzenleme:
V30+ bu telefonlar yanında biraz düşük kalıyor ön kamerası da biraz zayıf gibi geldi.
One Plus 6 nasıldır? Meizu 16th ile One Plus 6'nın arasında kaldım, yada çinli firmalarala uğraşmayıp Samsung Galaxy S9 zorlanabilir mi sizce?
up
Zorlama işine girilecekse G7 öneririm. Ben bugün sipariş verdim G7'yi. Size de tavsiye ederim.

Zenfone iyi gibi duruyor ama bataryası ve fiyatıyla Pocophone da fena değil. G7 de bataryası hariç iyi gibi duruyor.

Arkadaşlar şuan poco f1 'den yazıyorum cihaz muhteşem.Kamera performansı mükemmel tek eksisi 60 fps kayıt seçeneği yok 960 fps ağır çekimi yok.Arayüzü hızlı,sd 845 ile oyun performansı yüksek,ön kamerası ortalamanın çok üstünde ama yakından çekimlerde pek iyi odakamıyor,aldığımdan beri 6 defa'dan fazla güncelleme geldi 4k çekimleri mıazzam bende 128 gb hafıza 6gb ram modeli var.

Arkadaşımda mate 20 lite var oyuncak telefon gibi 3000 tl aldı fortnite açamıyor,kamera performansını beğenmiyorum,ekranı poco f1'den biraz büyük.Bulabilirseniz mate 10 veya mate 10 pro alabilirsiniz sd835 var ikisindede sadece mate 10 piyasa'da çok az bulunuyor ama tek farkı 16/9 ekranı var pro da 18/9 du yanlış hatırlamıyorsam

Arkadaşımda mate 20 lite var oyuncak telefon gibi 3000 tl aldı fortnite açamıyor,kamera performansını beğenmiyorum,ekranı poco f1'den biraz büyük.Bulabilirseniz mate 10 veya mate 10 pro alabilirsiniz sd835 var ikisindede sadece mate 10 piyasa'da çok az bulunuyor ama tek farkı 16/9 ekranı var pro da 18/9 du yanlış hatırlamıyorsam
Mate 10 ve Mate 10 Pro da SD835 değil Kirin 970 var.

Sadece fotoğraf kalitesi açısından değerlendirecek olursak hangi telefon dersiniz? Ben de 3000 civarı bütçeyle bu telefonlar arasındayım; mi 8 alacağım gibi duruyor, tavsiyeniz nedir? (Pubg falan oynamayacağım sadece foto kalitesi gerekli bir de stabil çalışsın)

Sadece fotoğraf kalitesi açısından değerlendirecek olursak hangi telefon dersiniz? Ben de 3000 civarı bütçeyle bu telefonlar arasındayım; mi 8 alacağım gibi duruyor, tavsiyeniz nedir? (Pubg falan oynamayacağım sadece foto kalitesi gerekli bir de stabil çalışsın)
Mi 8 stabilite açısından çok iyi bir cihaz, kamera kalitesini de beğeniyorum ama arayüzü çok çocuksu geliyor bana.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı