3300 TL'ye A10-7890K sistem alınır mı?

Bütçe
3500

Murat Görgüç

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle genelde LoL olmak üzere, Rust, CS:GO, film izleme gibi işlerde kullanmak için bu fiyata bu özelliklerde PC benim ihtiyaçlarımı rahatça karşılayabilir mi? Ben bilgisayarlardan pek anlamıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
(Ekran kartı olmadan APU olarak kullanacağım.)

Özellikler:
AMD A10-7890K APU.
12 GB 1800 MHz RAM.
500Watt PSU.
MSI Gaming anakart.
500 HDD, 120 M.2 SSD.
Yanında 22 inç Full HD Acer monitör + oyuncu mouse, mouse pad, klavye, kulaklık, hoparlör mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciyi en düşük R3 2200G, tercihen R3 3200G alırsan daha iyi olur. Bunların fiyatları öyle yüksek değil. A10 ne kadar?
İşlemciyi en düşük R3 2200G, tercihen R3 3200G alırsan daha iyi olur. Bunların fiyatları öyle yüksek değil. A10 ne kadar?
Amd A10-7890K 1500 TL
Kasayı ben toplamıyorum 2. El olarak alacağım
tüm bu hazır sistem sizce benim isteklerimi karşılar mı ve bu fiyat eder mi ?

O işlemcinin pek karşılayacağını düşünmüyorum ama fiyatına göre sistemin toplamı iyi gibi. Monitörle beraber normal fiyat bence. Yine de ayrı ayrı alıp daha ucuza daha düzgün bir şey toplayabilirsin.

Ekran kartı nerede ?
Oynadığım oyunların çok da ekran kartı gerektirecek oyunlar olduğunu düşünmüyorum
Ekran kartsız kullanmayı düşünüyorum
Ekran kartsız oynamamın işlemciye uzun vadede bi zararı olabilir mi peki ?
O işlemcinin pek karşılayacağını düşünmüyorum ama fiyatına göre sistemin toplamı iyi gibi. Monitörle beraber normal fiyat bence. Yine de ayrı ayrı alıp daha ucuza daha düzgün bir şey toplayabilirsin.
Vatan vb. sitelerden toplamayı denedim fiyat çok uçuk çıkıyor
2. El de tüm parçaları tek tek söylemek çok zahmetli diyelim ki hepsini bir şekilde aldım toplatacak birileri de yok kırsalda yaşıyorum
O yüzden en mantıklısı hazır bir sistem almak olacak

Son düzenleme:
Oynadığım oyunların çok da ekran kartı gerektirecek oyunlar olduğunu düşünmüyorum

2. El de tüm parçaları tek tek söylemek çok zahmetli diyelim ki hepsini bir şekilde aldım toplatacak birileri de yok kırsalda yaşıyorum
Anladım yapacak bir şey yok o zaman.

Olmaz fakat en azından düşük bir ekran kartı almanızda yarar var. Çünkü bu haliyle CS:GO bile oynayamazsınız.

Geri
Yukarı