3300 TL'ye Oyun Bilgisayarı

Mert Tabanoğlu

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar

Vatan'dan 3300 tlye elimden geldiğince bir sistem topladım ve bu sistemi alıcam. Ben oyun sevsemde daha çok bir grafik tutkunuyum. Oyunları en az orta grafiklerde oynamayı severim. Bu sistem GTA5 i hangi grafiklerde kaldırır ve oyun için güzel bir sistem olmuşmu not:490 tl ye kadar daha iyi bir anakart önerebilirsiniz

Dosya Ekleri

• bandicam 2015-12-20 17-05-32-136.jpg
    bandicam 2015-12-20 17-05-32-136.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 364
Son düzenleme:
@BurakSancak saol kardeşim güzel bir sistem toplamışsın. Senin topladığın sistem daha hoşuma gitti bu sistem sepetimde bekleyicek teşekkürler (y) fakat 2.7 ghz bana biraz düşük geldi biraz daha yükseğini önerebilirmisin ?

@BurakSancak 2.7 ghz bana biraz düşük geldi daha yüksek bir işlemci önerebilirmisin ? bir de anakart 3.1 uyumlu ama ben 3.0 kullanıyorum 3.0 desteğide varmıdır ?

@BurakSancak saol kardeşim güzel bir sistem toplamışsın. Senin topladığın sistem daha hoşuma gitti bu sistem sepetimde bekleyicek teşekkürler (y) fakat 2.7 ghz bana biraz düşük geldi biraz daha yükseğini önerebilirmisin ?

@BurakSancak 2.7 ghz bana biraz düşük geldi daha yüksek bir işlemci önerebilirmisin ? bir de anakart 3.1 uyumlu ama ben 3.0 kullanıyorum 3.0 desteğide varmıdır ?
Kardeşim öncelikle işlemci hiç bir zaman GHz bakarak alınmaz. Ama illa dersen ki benim içim rahat etmiyor, buyur sana alternatif sistem;
3200 TL sanaltech i5 6500 gtx 970.jpg

Diğer testleri youtube üzerinden rahatlıkla bulabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı