33000 TL laptop önerisi

Elbette alınır hocam paneli attığım Victus'tan daha iyi. Yüksek performans için Victus alınabilir. Lakin dengeli bir bilgisayar için Lenovo daha iyidir o işlemci RTX 4060ı hayli hayli besleyebilir.

Üstat çöp V15 önerip laf yapmasan.

Evet Victus 15 soğutma konusunda 16dan zayıf. Fps farkı olacağını sanmıyorum ekran kartı aynı işlemcileri yakınlar.
Bayağı zayıf hemde. Kalitesiz parçalardan oluşuyor. Ekranı da sallanma sorunu olan kasadan olması gerek. Sıcaklıklar fırlayıp cihaz performans kısmak zorunda kalacak. FPS farkı olacak.

Bayağı zayıf hemde. Kalitesiz parçalardan oluşuyor. Ekranı da sallanma sorunu olan kasadan olması gerek. Sıcaklıklar fırlayıp cihaz performans kısmak zorunda kalacak. FPS farkı olacak.
Evet güzel bir soğutma ile kullanılmadığında 90-95leri görebiliyor i7 13700h 110 dereceye kadar kendini kısmadan kullanamıyor mu hocam? Victus 16da bile ekran açılırken sallanıyor ama sonrasında sallanma yok benimde beğenmedim tek şey ekran ve paneli. Acer nitro alacağım diye 4050de kullanmam sanki Rog strix serisi için 4060tan vazgeçiyor.

3080 baya iyiymiş hocam ekran kartı olarakda iyice araştırmak lazım ısı değerlerini ve malzeme kalitesini, ben yerinizde olsam 4060lı Lenovo alırdım ama kafamın rahat etmesi için, dlss 3.0 güzel teknoloji
4060 Lenovoyu alın geçin hocam.

Evet güzel bir soğutma ile kullanılmadığında 90-95leri görebiliyor i7 13700h 110 dereceye kadar kendini kısmadan kullanamıyor mu hocam? Victus 16da bile ekran açılırken sallanıyor ama sonrasında sallanma yok benimde beğenmedim tek şey ekran ve paneli. Acer nitro alacağım diye 4050de kullanmam sanki Rog strix serisi için 4060tan vazgeçiyor.
110 dereceye kadar kendini kısmıyor mu?
Ki işlemcileri farklı. Bu cihaz 100 dereceleri geçip kendini kısmayacak öyle mi? Hadi kısmadı 100 derece kullansın. Peki...

(İşlemcinin bu sıcaklıklarda kısmaması imkansız )
Kısmazsa zaten çok ciddi zarar görebilir.
Victus 15 hiçbir şekilde kabul edilemez.

Son düzenleme:
110 dereceye kadar kendini kısmıyor mu?
Ki işlemcileri farklı. Bu cihaz 100 dereceleri geçip kendini kısmayacak öyle mi? Hadi kısmadı 100 derece kullansın. Peki...
Ben demiyorum işlemciyi yapan adamlar max tempi 100-110 diyor bu bilgisayarı yapan taraf HP tarafı bunları düşünerek yapıyordur elbette.
13700h özelinde konuştuğum attığım video sadece örnek videodaki de Acer nitro 16.
Ama haklısınız 16 serisine kıyasla zayıf lakin bütçeye göre istisna bir bilgisayar olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı