3300TL ön sipariş ile Zenfone 5Z alınır mı?

Mate 10 Pro ya da P20 Pro alınabilir. Honor 10, LG G7 ThinQ, Mi 8 Explorer Edition, Galaxy S9, Türkiye'ye geldiğinde Razer Phone gibi alternatifler de var.

Epey kararsız kaldım açıkcası, @LauraWells Xiomi MI8 de güzel görünüyor ama garantisiz telefon işine hiç bulaşmak istemiyorum. Zenfone 5Z için de önsipariş zırvalığını kaçırmışım bugün telefon 3700TL'den satışta, dün 3300TL olan telefona da bugün gidip 3700TL vermem. @Carlsberg boyut olarak iphone 7 kullanmak isteyeceğim bir model değil, 7 Plus lar da epey yüksek fiyatlı, bir önceki modele 4000TL civarında para ödemek çok mantıklı gelmiyor. Sanırım biraz daha sabredip fiyatların düşmesini bekleyeceğim.
Asus bilgisayar parçaların da iyi telefon da pek iyi değil. Yakın da Xiaomi Türkiye de hizmet verecek bence de sabretmelisin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@LauraWells evet dostum bende bekleyip biraz daha fiyatları inceleyeceğim. Zaten şu an idare ettiğim bi telefon var, bütün işlerimi bilgisayar üzerinden hallediyorum, Xiomi de giriş yaptıktan sonra daha netleşir diye düşünüyorum, teşekkürler bilgilendirmeler için.

Epey kararsız kaldım açıkcası, @LauraWells Xiomi MI8 de güzel görünüyor ama garantisiz telefon işine hiç bulaşmak istemiyorum. Zenfone 5Z için de önsipariş zırvalığını kaçırmışım bugün telefon 3700TL'den satışta, dün 3300TL olan telefona da bugün gidip 3700TL vermem. @Carlsberg boyut olarak iphone 7 kullanmak isteyeceğim bir model değil, 7 Plus lar da epey yüksek fiyatlı, bir önceki modele 4000TL civarında para ödemek çok mantıklı gelmiyor. Sanırım biraz daha sabredip fiyatların düşmesini bekleyeceğim.
5Z Mi 8 ve 6S Plus dan daha iyi bir telefondur. Ayrıca Türkiye garantisi vardır. Bence 5Z al çünkü hem performansı olsun, kamerası olsun harika bir telefon. Ayrıca 2 büyük güncelleme alacak (Android 9.0 ve 10.0).

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı