3300TL sistem önerisi

Bütçe
3300

Motor Büyyo

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşım ileride yükseltmeye de açık 3000TL civarlarında bir sistem istedi. Linkini bıraktığım sistemi önerdim ancak değerli Technopat Sosyal üyelerinin de fikrini almak istiyorum. Ne düşünüyorsunuz?

O işlemcinin çarpan kilidi açık değil. PSU sorunlu. RAM tek kanal ve 8 GB APU olduğu için geriye 6 GB kalacak ve yetmeyecek. Bu sistem 3350 TL tutuyor.

O işlemcinin çarpan kilidi açık değil. PSU sorunlu. RAM tek kanal ve 8 GB APU olduğu için geriye 6 GB kalacak ve yetmeyecek. Bu sistem 3350 TL tutuyor.

Çocuk bilgisayarın montajını yapabilecek birisi değil maalesef farklı şehirde olduğu için bende yapamam sadece lol oynayacağı için oyun olarak 8 ram ona yeter diye düşündüm bide işlemciyi overclock vesaire işleriyle uğraşacağını da sanmıyorum yani çarpan kilidinin açık olması çok sorun değil psu için de şöyle düşündük ekran kartı alırken ilerde psu da değiştiricek zaten 500w yetmez bu şartlar altında sizce en mantıklısı nedir
Apu sistem topluyorsanız 8 gb ram yetersizdir en az 16 yapmalısınız 2 gb RAM i işlemci alacaktır
ilerde 8 gb ram yükseltmesi daha yapar sanırım

Çocuk bilgisayarın montajını yapabilecek birisi değil maalesef farklı şehirde olduğu için bende yapamam sadece LoL oynayacağı için oyun olarak 8 RAM ona yeter diye düşündüm bir de işlemciyi overclock vesaire işleriyle uğraşacağını da sanmıyorum yani çarpan kilidinin açık olması çok sorun değil PSU için de şöyle düşündük ekran kartı alırken ileride PSU'da değiştirecek zaten 500W yetmez bu şartlar altında sizce en mantıklısı nedir?

İleride 8 GB RAM yükseltmesi daha yapar sanırım.

Işlemcinin çarpan kilidi açık değil boşuna anakarta fazladan para vermeyin diyor.

Geri
Yukarı