3300X Stok Sorunu

gleran

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
3300X'ler yer yarıldı içine girdi sanki, çıktığı günden beri stoklara doğru dürüst gelmedi hep tek tük mağazalara geldi ve geldiği gibi tükendi. Bunun sebebi ne, Türkiye'ye gelmeyecek mi bu işlemci merak ediyorum şu an internette sadece Amazon'da gördüm o da 1500 lira fiyat etiketli. Böyle güzel bir işlemcinin doğru dürüst çıkamaması kötü oldu açıkcası.

Son düzenleme:
Yani ben işlemcileri hep Çin'den aldığım için pek fark etmedim bizim ülkedeki stok durumlarını. Büyük ihtimal pandemi döneminin gazabına uğradı :)

Hangi siteden alıyorsunuz ve hangi işlemciye kaç TL gümrük vergisi ödüyorsunuz bende almayı düşünüyorumda.

Yani ben işlemcileri hep Çin'den aldığım için pek fark etmedim bizim ülkedeki stok durumlarını. Büyük ihtimal pandemi döneminin gazabına uğradı :)

Ama aynı dönem çıkan 3100 her yerde var pandeminin gazabına uğrasa o da stoklarda bulunamazdı.

Hangi siteden alıyorsunuz ve hangi işlemciye kaç TL gümrük vergisi ödüyorsunuz bende almayı düşünüyorumda.
Aliexpress'den ediniyorum ben. En son 350TL civarına R5 1400 almıştım.
Kutuya 10$ civarı yazdırdıktan sonra vergi 15-25 arası çıkıyor.
Ama aynı dönem çıkan 3100 her yerde var pandeminin gazabına uğrasa o da stoklarda bulunamazdı.
O zaman tedarikçilerin gazabı :D

Geri
Yukarı