3350 TL APU Sistem nasıldır?

Bütçe
3350
Olabilir zaten bu yüzden tavsiye ettiğiniz tahmin edebiliyorum da bu kasa bana yemek yapsa çamaşırlarımı ütülese yine almam hayatımda gördüğüm en iğrenç şeylerden biri ya görünce içimi bir kasvet kaplıyor yarınlardan umudum kalmıyor zaten ülkemin durumu iyi değil konu nerelere geliyor tipe baksanıza şunun ya
Anlamıyor musun? Aynı fiyata öner de görelim o zaman, Aynı fiyata önersene hadi.

Diyorum ki kasa çok çirkin. Sahiplenme bu kadar. Çirkin yani. Fiyatı uygun olabilir ama çirkin. İnanılmaz çirkin.
Eee? Ne yapalım çirkinse? Çirkin, güzel göreceli kavramdır, bana göre hoş duruyor, al o zaman zalman N2 yerine bunu al, gereksiz muhabbet yapıyorsun şurada.

Eee? Ne yapalım çirkinse? Çirkin, güzel göreceli kavramdır, bana göre hoş duruyor, al o zaman zalman N2 yerine bunu al, gereksiz muhabbet yapıyorsun şurada.
Göreceli değil sana da güzel görünmediğine yemin edebilirim. Arkadaşın konusunu daha fazla baltalamak istemiyorum, ya şu iğrenç şeyin tasarımını sen çizdin ya da anlamakla ilgili çok ciddi sorunların var. İyi günler.

Göreceli değil sana da güzel görünmediğine yemin edebilirim. Arkadaşın konusunu daha fazla baltalamak istemiyorum, ya şu iğrenç şeyin tasarımını sen çizdin ya da anlamakla ilgili çok ciddi sorunların var. İyi günler.
Bana göre hoş ve sade, seni alakadar etmez. Bu bütçe de alınabilecek bir kasa, fiyat/performans ürünü, gereksiz yere neyi kanıtlamaya çalışıyorsun anlamıyorum, foruma sadece bunu yazmak için kayıt olmuşsun yazık kafana...

Bu forumda bir Zalman N2 lobisi var galiba, şu kadar iğrenç tasarımına rağmen sürekli öneriliyor anlam veremiyorum şu kasayı verin Veagirlere kask olarak kullansınlar ne iğrenç bi şeydir ya.
Soğutma ve malzeme kalitesi, tasarıma göre anlaşılmıyor. Madem o kadar görünüm meraklısısınız, buyrun. Kalitesiz akvaryumun 800 TL Versiyonu ;

Soğutma ve malzeme kalitesi, tasarıma göre anlaşılmıyor. Madem o kadar görünüm meraklısısınız, buyrun. Kalitesiz akvaryumun 800 TL Versiyonu ;

Ama 6 tane fanı var (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı