34 bin TL her şey dahil hazır sistem önerisi

Hocam 31.5 monitörle beraber. Mouse pad 400 TL fare 1000 TL klavye 800 TL 2200 TL oldu. Toplam 34 bile olmadı. Klavye fare mouse pad atmak zorunda değilim arkadaşlar attı zaten. Üstelik mouse pad boyutunu el boyutunu söylemeden öneri yapılmaz. Öneri isteniyorsa düzgünce önce bilgilendirin bizi.
dostum
31K ediyor. Önerilerin nasıl yapılması gerektiğini biliyorsan sen niye konu açtın hocam? 3K'ya F/P ekipman

Oyun için mi kullanacaksınız.
evet

Monitör kasa 31000 tl yapıyor 400 mouse pad oldu 31500. 1000 tl fare geriye kalan para ile klavye alsın.
ne alayim onuda soylesen keske

Sistemi bilmiyorum fakat 34K bütçe yazmisim oraya bu sistem 32K ediyor klavye + mouse + mouse pad öneriside vermeniz gerekirdi.

Nazikçe "klavye-mouse falan da önerir misin" demeniz gerekir. Atılan mesaja disslike atılarak derdinizi anlatamazsınız.

Dostum

Evet

Ne alayim onu da soylesen keske

Dostum Excalibur monitör-i5 3.nesil işlemci al deseler alacak mısın? Arkadaşlar attı ya zaten lınklerı. Google'a "... Klavye alınır mı?" yazsan bınlerce konu var.

Sistem monitör iyi. Gerisi için ne kadar bütçe kalıyor? Atılan klavye iyi değil.
Hocam birşey sorucam. Klavyeyi beğenmemenizin sebebi sadece harflerin silinmesimi yoksa başka bi sorunu mu var?

Hocam birşey sorucam. Klavyeyi beğenmemenizin sebebi sadece harflerin silinmesimi yoksa başka bi sorunu mu var?
Fiyatı şuan pahalı ve aynı fiyata daha iyileri var. Alan alsın ben bu arkadaşın üslubundan dolayı 1 mesaj bile atmak istemiyorum artık bu konuya. Size cevap vermemiş gibi olmamak için yazıyorum bunuda.

Geri
Yukarı