34 TL’ye indirimler için oyun tavsiyesi

Micsiz

Hectopat
Yer
Aselsan MTAL
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar merhaba, 34 lira bakiyem var, boşa harcamak istemiyorum. Steam kütüphanem aşağıdaki gibi. Aklımda Far Cry 3 almak var 13 liraya, ama emin olamadım, sizin de "indirimdeyken hemen kap" diyeceğiniz oyunlar varsa bizimle de paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkürler :)

1622276949799.png

Arkadaşlar merhaba, 34 lira bakiyem var, boşa harcamak istemiyorum. Steam kütüphanem aşağıdaki gibi. Aklımda Far Cry 3 almak var 13 liraya, ama emin olamadım, sizin de "indirimdeyken hemen kap" diyeceğiniz oyunlar varsa bizimle de paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkürler :)

Eki Görüntüle 1046171
Hitman 2.
steam_jyHlZ7Iehe.png

Sea Of Thieves, Rainbow Six Siege, Batman Arkham Knight bunlar oldukca kaliteli ve sizin butcenizde oyunlar.

Tomb Raider sevdiysen Rise of Tomb Raider bakabilirsin.
Onu büyük ihtimal 30 FPS oynarım HD 7770 ile.
The Forest crack 🤬

ETS 2 veya @Akif'in dediği gibi Rise of alabilirsiniz.
Ets2 hiç hiç tarzım değil
Sea Of Thieves, Rainbow Six Siege, Batman Arkham Knight bunlar oldukca kaliteli ve sizin butcenizde oyunlar.
R6S'im var, sea of thieves de agalarla güzel gidiyorlar, agalarımın pc'leri de pek güçlü değil, Batman Arkham City'i zorla bitirecek gibiyim o yüzden Knight'tan korkuyorum.

D-dostum bunlar bayağı bilindik ve steam'ın en üst satırlarında bulunan oyunlar. Sizin kendinizden tavsiye ettiğiniz oyunlar var mı?

Eki Görüntüle 1046171
ETS 2
Sea of Thieves
Gta The Trilogy
ATS
Batman
LEGO

Yeni konular

Geri
Yukarı