3400-3600 TL PC toplama

Bütçe
3600

Noname1

Femtopat
Selam arkadaşlar.
Başlıkta da gördüğünüz gibi en fazla 3600 TL olsun lütfen. Oyun için kullanacağım. SSD olmak zorunda değil HDD olsun ekran kartı işlemci vs. yüksek olması tercihim. SSD sonradan almayı planlıyorum. Ve de APU olmamasını rica edeceğim. Aslında APU olabilir fakat "çok" iyi olmadıkça, "bu fiyata bu kaçmaz" gibi bir durum olmadıkça APU önermemenizi istiyorum. Ve yine "bu fiyata bu kaçmaz", "bu kadar arttır bunu al çok daha iyi olur" gibi bir durum olmadıkça bütçeyi de aşmamanızı istiyorum.
Teşekkürler şimdiden.

Selam arkadaşlar.
Başlıkta da gördüğünüz gibi en fazla 3600 TL olsun lütfen. Oyun için kullanacağım. SSD olmak zorunda değil HDD olsun ekran kartı işlemci vs. yüksek olması tercihim. SSD sonradan almayı planlıyorum. Ve de APU olmamasını rica edeceğim. Aslında APU olabilir fakat "çok" iyi olmadıkça, "bu fiyata bu kaçmaz" gibi bir durum olmadıkça APU önermemenizi istiyorum. Ve yine "bu fiyata bu kaçmaz", "bu kadar arttır bunu al çok daha iyi olur" gibi bir durum olmadıkça bütçeyi de aşmamanızı istiyorum.
Teşekkürler şimdiden.

Monitör dahil mi, değil mi?

En az bu kadar oluyor 3500 TL falan etti.
Bir de güç kaynağı bulman lazım.
Kasa alma kasasız kullan bence bu bütçede.

Şöyle bir şey dizdim.

Ya da her şeyden kısıp ekran kartlı bir sistem alırsın.

Şöyle bir şey dizdim.

Ya da her şeyden kısıp ekran kartlı bir sistem alırsın.
Bu da iyi ama arkadaş oyun oynayacağı için ekran kartlı alması daha mantıklı olur bence.

En az bu kadar oluyor 3500 TL falan etti.
Bir de güç kaynağı bulman lazım.
Kasa alma kasasız kullan bence bu bütçede.
1200 AF ile 1050 ti darboğaz yapar diyorlar bazı yerlerde.

Ayrıca onun yerine Asus Phoenix 1050 Ti kullansam 1400 TLye?

Sonradan ekran kartı alabilirseniz yani 7 8 ay sonra şu sistemi öneririm diğer sistemlerin bir gram ileriye dönüklüğü yok bir kaç seneye gidici gibi görselde ki gibi düzenleyin:
Eki Görüntüle 903087
1614697791285.png

Yeni konular

Geri
Yukarı