3400 TL Bütçe ile Monitör Dahil Sistem Önerisi

Arkadaşlar sistemi çarşamba günü alıyoruz. Arkadaşın bütçesi kardeşinin doğumuyla 3.500 - 4000 TL' ye indi. Bende şöyle bir sistem hazırladım. (Not: Arkadaş fazla işlemci gücü gerektiren işlem yapmayacağını söyledi. Yapacağı en ağır işlem GTA V oynamak olacakmış.) @MF @SypeR @Recep Baltaş Eki Görüntüle 89131

Arkadaşlar biliyorum yasak ama sistem yarın alınacak ve düzgünce bir sistem listesi hazırlayamazsak arkadaşın babası hazır bilgisayara yönelecek. Fiyatın 3.900 TL'yi geçmemesini istiyoruz. Ben GTX970 Tiger modelini düşündüm ucuz olduğu için. Stokda yok yazıyor ama stokdaki mağzalara baktığımızda İzmir (Bornova)'da (bizim alacağımız yerde) stokda var gözüküyor. ne yapmalıyım? @SypeR @Recep Baltaş @Asım Demir
Şimdiden hayırlı olsun yalnız SSD'yi katiyyen Samsung 850 Evo serisi satın alın. Ek olarak parçaları tek tek en ucuz siteden sipariş ederek SSD'yi 250GB bile alabilirsiniz. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı