3400 TL Bütçe ile Monitör Dahil Sistem Önerisi

Teşekkür ederim. Ancak verdiğiniz sistem Vatan Bilgisayar'da 5.250 TL civarı oluyor. Ben 1-2 yerden kısıp şöyle yaptım. Nasıl olmuş? @SypeR
sasa.png

O bir eklenti. Bir Technopat Sosyal üyesi yapmıştı kimdi hatırlamıyorum şimdi. O hesap biraz eski. O fiyattan alınmıyor yani. @Silinen üye Arkadaşın bütçesi 4000 - 4300 TL civarı. 4300'ü geçmemeye çalışıyoruz.

Arkadaşlar sistemi çarşamba günü alıyoruz. Arkadaşın bütçesi kardeşinin doğumuyla 3.500 - 4000 TL' ye indi. Bende şöyle bir sistem hazırladım. (Not: Arkadaş fazla işlemci gücü gerektiren işlem yapmayacağını söyledi. Yapacağı en ağır işlem GTA V oynamak olacakmış.) @MF @SypeR @Recep Baltaş
Sistem.png

Arkadaşlar biliyorum yasak ama sistem yarın alınacak ve düzgünce bir sistem listesi hazırlayamazsak arkadaşın babası hazır bilgisayara yönelecek. Fiyatın 3.900 TL'yi geçmemesini istiyoruz. Ben GTX970 Tiger modelini düşündüm ucuz olduğu için. Stokda yok yazıyor ama stokdaki mağzalara baktığımızda İzmir (Bornova)'da (bizim alacağımız yerde) stokda var gözüküyor. ne yapmalıyım? @SypeR @Recep Baltaş @Asım Demir

MSI Tiger modelinin soğutması daha kısıtlı Gaming modelinden. Yani Tiger yerine Gaming modeli almanız daha yararlı. Onun dışında sistem güzel.

Bende öyleyim ama olabildiğince ucuz tutmayı düşünüyoruz. Zaten eğer stokta yoksa malum Gaming modeline yöneleceğiz. Tabi Gaming modelinde de Bornova'da stokta yok gözüküyor o ayrı bir problem. :(

Monitör konusunda seçebileceğim başka HDMI model bulamadım. Daha ucuz olmak şartıyla önerebileceğiniz monitör var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı