3400 TL Xiaomi telefon önerisi

jerdemm

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
İyi günler dilerim. 2500- 3400 TL bütçem var Xiaomi marka telefon önerisine ihtiyacım var bu fiyata alınabilecek en iyi modelleri söyleyebilir misiniz?
Birden fazla öneride bulunabilirsiniz, yardım eden herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

İyi günler dilerim. 2500- 3400 TL bütçem var Xiaomi marka telefon önerisine ihtiyacım var bu fiyata alınabilecek en iyi modelleri söyleyebilir misiniz?
Birden fazla öneride bulunabilirsiniz, yardım eden herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Xiaomi cihaz önermem bu bütçede.
Bütçenize göre Realme 7 daha iyi olur, eğer artabilirse Note 10s öneririm.
Artmazsa ve illa ama illa Xiaomi olsun diyorsanız X3 NFC öneririm.

Kullanım amacınız nedir ayrıca?

Note 9 C.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamerası iyi olsun fazla oyun oynamam. Pil ömrü 5000 mAh ve RAM 6 GB olursa iyi, olmazsa da 4 GB olsun. Mesela bu gözüme çok battı önerir misiniz?
Xiaomi cihaz önermem bu bütçede.
Bütçenize göre Realme 7 daha iyi olur, eğer artabilirse Note 10s öneririm.
Artmazsa ve illa ama illa Xiaomi olsun diyorsanız X3 NFC öneririm.

Kullanım amacınız nedir ayrıca?

Bu da güzele benziyor kararsız kaldım teşekkür ederim :) Normal günlük hayatta kullanmak için işimi görebilecek bir telefon arıyorum.

Kamerası iyi olsun fazla oyun oynamam pil ömrü 5000 mAh ve RAM 6 GB olursa iyi olmazsa da 4 GB olsun. Mesela bu gözüme çok battı önerir misiniz?

Bu da güzele benziyor kararsız kaldım teşekkür ederim :) normal günlük hayatta kullanmak için işimi görebilecek bir telefon arıyorum.

Günlük kullanıcı iseniz Xiaomi almayın hocam bu bütçede asla.
Önerdiğiniz cihazda iyi değil yazılım açısından fazla güvenilmez.
Realme 7 öneriyorum ve tekrar söylüyorum bu bütçede Xiaomi tavsiye etmiyorum.

Xiaomi önermiyorum kesinlikle. Başka telefon markalarına yönelin. Samsung, Realme gibi.

Nedenini söyler misiniz? Eski hurdalık telefonum Samsung Grand Neo uzun süre dayandı ama yeni modelleri daha pahalı gibi önereceğiniz model var mı?
Günlük kullanıcı iseniz Xiaomi almayın hocam bu bütçede asla.
Önerdiğiniz cihazda iyi değil yazılım açısından fazla güvenilmez.
Realme 7 öneriyorum ve tekrar söylüyorum bu bütçede Xiaomi tavsiye etmiyorum.

Peki çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı