3400 TL'yi geçmeyecek telefon önerisi

Bütçe
3400
Biri sosyal medya için iPhone önermeme gülmüş. Sosyal medya uygulamalarının en sekronize çalıştığı cihazı bilmiyor daha millete artistleniyor arkadaşıyla. Anlamıyorum cidden bilen de bilmeyen de konuşuyor ben cevap verince mesajlarım siliniyor.

Sosyal medya kullanan adama biri AMOLED ekranı ne yapsın? Sanki yıl 2014 de 250 PPI ekranlar var hala. Çok komiksiniz cidden. Hiçbir alakası bile yokken benim yazdığım düzgün cevaplarımın silinmesi de çok yanlış. Boş öneriler yapmaktan başka bir şeyiniz yok cidden. Sanki Exynos eskisi gibi kötü konuşuyorsunuz içi boş tabirlerle.

Biri sosyal medya için iPhone önermeme gülmüş. Sosyal medya uygulamalarının en sekronize çalıştığı cihazı bilmiyor daha millete artisleniyor arkadaşıyla. Anlamıyorum cidden bilen de bilmeyen de konuşuyor ben cevap verince mesajlarım siliniyor.

Sosyal medya kullanan adama biri AMOLED ekranı ne yapsın? Sanki yıl 2014 de 250 ppı ekranlar var hala. Çok komiksiniz cidden. Hiçbir alakası bile yokken benim yazdığım düzgün cevaplarımın silinmesi de çok yanlış. Boş öneriler yapmaktan başka bir şeyiniz yok cidden. Sanki Exynos eskisi gibi kötü konuşuyorsunuz içi boş tabirlerle.

Tamam bundan sonra her sosyal medya kullanana iPhone tamam mı diğer markalar çöp zaten gerek yok.😀

Cahilin biri sosyal medya için iPhone önermeme gülmüş. Sosyal medya uygulamalarının en sekronize çalıştığı cihazı bilmiyor daha millete artisleniyor arkadaşıyla. Anlamıyorum cidden bilen de bilmeyen de konuşuyor ben cevap verince mesajlarım siliniyor.

Sosyal medya kullanan adama biri AMOLED ekranı ne yapsın? Sanki yıl 2014 de 250 ppı ekranlar var hala. Çok komiksiniz cidden. Hiçbir alakası bile yokken benim yazdığım düzgün cevaplarımın silinmesi de çok yanlış. Boş öneriler yapmaktan başka bir şeyiniz yok cidden. Sanki Exynos eskisi gibi kötü konuşuyorsunuz içi boş tabirlerle.

Bu bütçe de iPhone önerilmez. Prize bağlı bir telefon. Her ne kadar akıcı da olsa. Exynos eskiden daha kaslıydı şimdi geride kalıyor.

Geri
Yukarı