Çözüldü 3400G ile yayın yapılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fearlinn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Yeni bir bilgisayar topladım fakat yayın için uygun mu bilemedim size sorayım dedim.
Özellkleri yazayım:
DxDiag da yazan işlemci: AMD Ryzen 5 3400G with Radeon Vega Graphics (8 cpus), ~3.7GHz
RAM: 2x8 GB 3200MHz (toplam 16)
Ekran kartı takılı değil.
Anakart: MSI A320M -a Pro.
Uploadım 6 ile 7 arası değişiyor.

Yayın yapılır mı sizce bu PC ile? Ya da kaç p yapılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şimdi denedim 3000 bitrate ile 720p yapıyorum, oyundaki FPS'im çok hareketlendi 100 ile 55 arasında. Bende 50'ye sabitledim kasmaması için şu an sorunsuz yapıyorum :D Zaten düşük FPS de oynamaya alışıktım.
Merhaba,
Yeni bir bilgisayar topladım fakat yayın için uygun mu bilemedim size sorayım dedim.
Özellkleri yazayım:
DxDiag da yazan işlemci: AMD Ryzen 5 3400G with Radeon Vega Graphics (8 cpus), ~3.7GHz

Ben 5 4650G ile 1080p CS yayını yapabiliyorum 80 FPS alıyorum rekabetçide. Yani tahminimde yapamazsın yani yaparsında 50-60 FPS 1080p de yapılır mı bilmiyorum.

Merhaba,
Özellkleri yazayım:

Hocam yapılır ama tahminimce düşük FPS alırsınız.

Şimdi denedim 3000 bitrate ile 720p yapıyorum, oyundaki FPS'im çok hareketlendi 100 ile 55 arasında. Bende 50'ye sabitledim kasmaması için şu an sorunsuz yapıyorum :D Zaten düşük FPS de oynamaya alışıktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı