3400G sistemde Radeon Software yok

The Yiğit

Decapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım - Oyun Geliştiriciliği
Ryzen 5 3400G kullanıyorum. AMD Control Center yok PC'de. CS:GO'daki Black barları kaldırmak için ekran kartı Denetim Masası lazim ama yok. Ne yapmaliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows sürücüleri otomatik kurunca öyle olabiliyor, DDU ile sürücüyü silip WHQL son sürümü kurduktan sonra tekrar dener misin?

Windows sürücüleri otomatik kurunca öyle olabiliyor, DDU ile sürücüyü silip WHQL son sürümü kurduktan sonra tekrar dener misin?
O terimlere uzağım hocam :D sürücü hiç yok baştan direk kurma yolu varmı direk Amd Control Center indirsem mesela ?

O terimlere uzağım hocam :D sürücü hiç yok baştan direk kurma yolu varmı direk Amd Control Center indirsem mesela ?

Bu konudaki adımları uygula, daha sonra aşağıda verdiğim linkten işletim sistemine uygun olan sürücüyü indirip normal program kurar gibi kur.

silecek sürücü yokki. masaüstüne sağ tıklayınca ekran kartı denetim masası yok. direk verdiğin sürücüyümü kurmalıyım sadece ?

Bu konudaki adımları uygula, daha sonra aşağıda verdiğim linkten işletim sistemine uygun olan sürücüyü indirip normal program kurar gibi kur.

masaüstüne sağ tıklayınca ekran kartı denetim masası gözükmüyorki zaten. silecek sürücü yok yani. direk verdiğin sürücüyümü indireyim ozaman ? bide amd catalyst diye bi sürücü indirdim ama sağ tıklayınca gözüküyor ama açılmıyor. bu apu işlemcimdeki ekran kartına uymadığı içinmi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı