3400TL mönitorlü sistem önerisi

Bütçe
3400TL

canberk5266

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda sistem almayı düşünüyorum.
Aşağıdaki sistemle aynı fiyatta daha iyi bir sistem toplayabilir miyim?
Screenshot_20191222-023030~2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi resimdeki gibi yapıp al. İşlemcisi 12nm rev2 ilk nesile göre daha performanslı ve kasa seninkine göre sağlam. ileride üzerinde rahat parçalarla oynarsın. Yapabiliyorsan ekran kartını rog strix ve rami 3200 çıkar. İkinci eldende rahat satarsın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191222_034819.jpg
    Screenshot_20191222_034819.jpg
    109,3 KB · Görüntüleme: 21
Bu sistemi resimdeki gibi yapıp al. İşlemcisi 12nm rev2 ilk nesile göre daha performanslı ve kasa seninkine göre sağlam. ileride üzerinde rahat parçalarla oynarsın. Yapabiliyorsan ekran kartını rog strix ve rami 3200 çıkar. İkinci eldende rahat satarsın.
Ben bilgisayarı oyun için alıyorum durduk yere ekran kartını düşürmeye gerek yok

Oyun içinse amd için asus dual alınmaz. Biraz araştırman lazım. Ekran kartı işlemci tek tek araştırmanda yarar var. Özellikle senin sisteminde c4 patlayıcı psu varken.
PSUyu pc geldikten sonra değiştircem. Asus dualı nasıl bu kadsr hızlı alınmaz diyebiliyorsun ona şaşırdım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı