347.09 beta sürücülerini kuramıyorum

Ehli_KeYf

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ablamın gt 635m'li casper bir laptopu var. Laptopun driverlerini güncellemek istedim ve bu işi ilk olarak akran kartından başlamaya karar verdim. Nvidia'nın sitesinden en güncel sürücüyü (347.09 beta) indirdim ve kurmaya başladım fakat 'Bu grafik sürücüsü uyumlu değil 'diye hata alıyorum.

Yüklü olan sürücüyü program kaldırdan kaldırdım, tekrar denedim fakat yine aynı cevabı aldım. Nvidia GeForce Experience'de uygun sürücü bulunamadı hatası veriyor. Belki sürücüyü eksik indirmişim diyerek tekrardan yükledim fakat yine aynı sonuç. Bu sorunu nasıl ortadan kaldırırım? İşletim sistemim Windows 8.1.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşım. Sana tavsiyem olsun bu nVidia sürücüsünü sakın kurma PC ye. Şahsen ben kurdum ve ekran kartı (GTX 870M) sistem boşta masaüstündeyken 50-60 ve hatta 70 dereceleri gördüğü oldu. İngilizce sitelerden edindiğim bilgiye göre birçok insan bu sürücüden şikayetçi. 344.75 sürücüsünü kur derim PC ye.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı