35.000-40.000 TL Arası Sedan Otomobil

Tabiki her markanın uzman olduğu konular var. VW'nin konforlu araçlar üretmesi gibi Ford'un araçlarının sağlam bir altyapıya sahip olması bunlar çoğaltılabilir lakin Başka bir araca binince gerçekten Ford'un verdiği güvenlik hissini alamıyorum. BMW 5'den Mercedes C200 , C180 çoğuna bindim ama insan kendini rahat hissediyor Ford'da belki de bu rahatlık 8 senedir Ford'un araçlarına binmekten geliyor. Bir aile geleneği gibi param olsa bile Ford almayı düşünüyorum.

Bence sizin uzun süredir kullanmanızdan kaynaklanıyor ben öyle düşünüyorum. Çünkü uzun zamandır bizde aile olarak VW kullanıyoruz. Volvo'yu sürerken hissettirdiği tank hisside süper bişey belki biraz psikolojik birazda gerçekten sağlam olmasından dolayı :)

Opel astra sedan o fiyatlara iyi bişey bulmak çok zor maalesef az yaksın diyorsunuz dizel olucak sanırım. Ben olsam o fiyata Peugeot 301 alırım. Diyorsanız ki yakması sorun değil bastın mı gitsin caddeden geçtin mi yansın asfalt o zaman 2001 model BMW 320i 6 silindir 170Hp olanları tavsiye ederim kendimde kullanıyorum.
Bana neden alıntı yaptınız anlamadım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı