35.000 - 40.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
35.000 - 40.000 TL
Çok seçenek var. Ekran boyutundan elemeye başlayabilirsiniz. 15 inç mi, yoksa 17 inç mi size daha uygun?

Çok seçenek var. Ekran boyutundan elemeye başlayabilirsiniz. 15 inç mi, yoksa 17 inç mi size daha uygun?
Farketmez.

1 tane lapaop beğendim. Onu atayım size en iyisi:

Şu an indirimdeymiş, şimdi alabilirim. İyi midir? Veya buna benzer daha iyi tavsiyeleriniz var mıdır?

Alabilirsiniz rog serisi en iyi laptoplardandır.
Daha donanımlısı yok mu Rog serisinden? 3070Ti veya 3080?

Bir de uzun zamandır piyasayı takip etmiyorum. 2014 model MSI GE70 2QE kullanıcısıyım bunda GTX960M var. Ekran kartı, Mobile versiyon olduğu için çok düşük performans alıyorum. Ancak, yeni nesil laptoplarda M ibaresi kalktı. Buna rağmen hala mobile versiyon mu kullanılıyor?

Son düzenleme:
Daha donanımlısı yok mu Rog serisinden? 3070Ti veya 3080?

Bir de uzun zamandır piyasayı takip etmiyorum. 2014 model MSI GE70 2QE kullanıcısıyım bunda GTX960M var ekran kartı Mobile versiyon olduğu için çok düşük performans alıyorum. Ancak, yeni nesil laptoplarda M ibaresi kalktı. Buna rağmen hala mobile versiyon mu kullanılıyor?
Valla hocam rog laptopların işlemci sıcaklığı 78 79 derecelerde en serini lenovo legion serisi hala mobil ekran kartı rtx3060 örnek.

Valla hocam rog laptopların işlemci sıcaklığı 78 79 derecelerde en serini lenovo legion serisi hala mobil ekran kartı rtx3060 örnek.
Rog Laptoplar daha kaliteliye benziyor hocam. Mesela Gamingbook olmasına rağmen ekranda Adobe RGB özelliği var. Hem tasarım hem oyun bilgisayarı olarak kullanılabilir.

Ancak, 16 GB RAM yetersiz değil mi sizce?

Şu daha iyi gibi geldi gözüme:

Geri
Yukarı