35.000-40.000 TL monitör dahil sistem toplama

Bütçenin altında bile kaldım. 4K 60 yeter değil mi?
4k ve 60hz tercihim değil çünkü rekabetci fps oyunlarida oynuyorum o yüzden 2k ve yüksek hz tercihim olacak
Öyle olacağını sanmam üye yeni değil 3senelik bir üye. Büyük ihtimal gerçek konu.
toplayacağim evet sadece stoklar biraz sorun ve kafamdaki tam oturmamiş bazi parçalari halletmem gerekiyor

Öyle olacağını sanmam üye yeni değil 3senelik bir üye. Büyük ihtimal gerçek konu.

Vallahi ne deyim hayırlısı olsun. Bak bende aldım 5900X, X570 falan (imzamdaki sistem). Ama onları alacak adam 40 yere bakar alır o fiyata burada konu açmaz bence. Benim açtığım konular sistem hataları ve eksikliklerini bulmak içindi mesela, eski üye ise bunları sorardı gibime geliyor.

beyler böyle bir sistem için SAMSUNG Odyssey G7 27" 1ms 240HZ Curved QLED Gaming Monitör bu mönitörü önerir misiniz ?

Bütçen nedir ve ne tür oyunlar oynuyorsun?
39.800 bütcem var 40 diyelim düz hesap yani oynadiim oyunlara gelirsek rekabetci fps oyunlari bazen story oyunlari daha çok fps tarzi rekabetci oyunlar ama
bugün veya 1 2 gün içerisinde parçalari sipariş vericem gerekli bütceyi ayarladim son kez hepsini toparlayip alicam tek sorun ekran karti olacak 3080 düşünüyorum ve stoklarda yok.

39.800 bütcem var 40 diyelim düz hesap yani oynadiim oyunlara gelirsek rekabetci fps oyunlari bazen story oyunlari daha çok fps tarzi rekabetci oyunlar ama
bugün veya 1 2 gün içerisinde parçalari sipariş vericem gerekli bütceyi ayarladim son kez hepsini toparlayip alicam tek sorun ekran karti olacak 3080 düşünüyorum ve stoklarda yok.
Bu bütçeye 3090 daha iyi olur ama siz bilirsiniz.

Monitör için sormuştum komple pc için @RPM hocamı öneririm.

Geri
Yukarı