35.000₺ sistem önerisi

Bütçe
35000

Yusuf Yetkiner

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, hem oyun hem de iş için kullanabileceğim bir sistem arıyorum. Bu konularda pek bilgim olmadığı için yardımınızı rica ediyorum. Adobe programlarını rahatlıkla destekleyebilecek, GTA 5 - PUBG - güncel birincil şahıs oyunları ve açık dünya oyunlarını rahatlıkla oynatabilecek, +120 FPS verebilecek sistem almak istiyorum. Başta da belirttiğim gibi bilgim olmadığı için sizlerden gelen öneri ve tavsiyelere göre ya da attığınız sistem linkine göre hareket edeceğim. Önceki bilgisayarım artık doğru düzgün işlevini yerine getirmiyordu. Bu kriterlere özgü hangi ekran kartı ve işlemci daha iyi olur? Bunu da belirtir misiniz? Örneğin; RTX 3070 + Ryzen 5 5600X gibi. Önerilerinizi bekliyorum. Bugün vatan bilgisayarda ASUS VG258QR monitörünü aldım fakat ölü piksel çıktığı için iade ettim, diğer başka bir monitör denedik onda da aynı yerde ölü piksel çıkınca "kronik sorun" vardır diye o monitörü almaktan vazgeçtim. Bu belirttiğim monitöre yakın özellikleri bulunan bir monitör öneriniz olursa onu bilmek isterim. Monitörde aradığım kriter ise; "pivot olmalı + yükseklik, alçaklık ayarının olması + hoparlör sisteminin olması + yukarı, aşağı - sağa, sola döndürülebilir olması" kısacı bahsettiğim monitörde bulunan her şey. Destek veren, vermeyen herkese şimdiden sonsuz teşekkürler.

Monitor sart;

Monitor sart;

Hocam bu anakarta laf edenler vardı sizin bilginiz var mıdır bu anakart nasıl.

Hocam bu anakarta laf edenler vardı sizin bilginiz var mıdır bu anakart nasıl.

Hangisi o kardesim? Simdi ASUS olan varsa onun bir kabloyla alakali olan rahatsiz edici bir şeyini gordum. Galiba ekran karti takiliyken SATA takilmiyomus. MSI ise onda bir problem goremedim. MSI olan ve ASUS olan anakartlar zaten giris seviye a chipset anakartlar; giris seviye islemciye, giris seviye anakart.

Hangisi o kardesim? Simdi ASUS olan varsa onun bir kabloyla alakali olan rahatsiz edici bir şeyini gordum. Galiba ekran karti takiliyken SATA takilmiyormus. MSI ise onda bir problem goremedim. MSI olan ve ASUS olan anakartlar zaten giris seviye a chipset anakartlar; giris seviye islemciye, giris seviye anakart.

MSI olan hocam 2 fanlı mıymış neymiş o yüzden laf etmişler diye dedim bilgisayarlardan çok anlamam.

MSI olan hocam 2 fanlı mıymış neymiş o yüzden laf etmişler diye dedim bilgisayarlardan çok anlamam.

Anakart degildir o. Anakart olsa duramazsin, ekran kartidir o ahahah.

Evet, MSI Ventus sogutmasi kotu. Ama hazir sistem olarak o var; eger MSI Ventus istemezse, toplama attim zaten.

Anakart degildir o. Anakart olsa duramazsin, ekran kartidir o ahahah.

Evet, MSI Ventus sogutmasi kotu. Ama hazir sistem olarak o var; eger MSI Ventus istemezse, toplama attim zaten.

Kusura bakmayın karıştırmışım :) peki onun üstüne sıvı soğutma alsa kullanılır mı? Ekstra 1700 lira falan vererek.

Kusura bakmayın karıştırmışım :) peki onun üstüne sıvı soğutma alsa kullanılır mı? Ekstra 1700 lira falan vererek.

Kullanilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı