35.000 TL Araç Önerisi

vw jetta 1.6 fsi alabilirsin 2007 model bizde var 2006 çok güzel motor fsi kötülemesinler şehir içi 9 litre çok değil her benzinli araba şehir içi en az 7-8 litre yakar bu arabaya değer şehir dışı şöyle diyeyim 1 depoyla 1000km gidiyor 120-140 gidersen.

1.6 fsi'ın orijinal enjektör takımı 9700 lira.
Yüksek oktan benzine göre üretilmiştir bu araçlar.
95-97 oktan ile ortalama 150.000km de enjektör bitirir.
Fsi-tfsi Türkiye'de binilebilecek motorlar değil.
Herkes bindiği veya babasının arabasını öneriyor ama o işler öyle olmuyor malesef.
Ben araç önermem, düşündüğünüz aracı söylerseniz artı ve eksilerini size sayarım.

1.6 fsi'ın orijinal enjektör takımı 9700 lira.
Yüksek oktan benzine göre üretilmiştir bu araçlar.
95-97 oktan ile ortalama 150.000km de enjektör bitirir.
Fsi-tfsi Türkiye'de binilebilecek motorlar değil.
Herkes bindiği veya babasının arabasını öneriyor ama o işler öyle olmuyor malesef.
Ben araç önermem, düşündüğünüz aracı söylerseniz artı ve eksilerini size sayarım.
Ben hiç babamın arabasını falan önermem beğendiğim için söylerim atıyorum 2 ay sonra bende fiat olduğunda ben yine vw öneririm ben hangi araç iyiyse onu öneririm. Benim marka fan boyluğumyoktur. Ama sana şunu söyleyeyim amcam 2014 avensis aldı içinde bindiğinde ki hissiyat 2006 vw jettanın hissiyatını yumuşaklığını kaliteli havasını bana vermedi şahsi görüşüm.

Ben hiç babamın arabasını falan önermem beğendiğim için söylerim atıyorum 2 ay sonra bende fiat olduğunda ben yine vw öneririm ben hangi araç iyiyse onu öneririm. Benim marka fan boyluğumyoktur. Ama sana şunu söyleyeyim amcam 2014 avensis aldı içinde bindiğinde ki hissiyat 2006 vw jettanın hissiyatını yumuşaklığını kaliteli havasını bana vermedi şahsi görüşüm.

Konforuna bir şey demem, gerçekten iyidir.
2004-2008 avensis'in süspansiyon sistemi, konfor ve yol tutuş olarak sınıfının en iyisiydi.
Sadece yol tutuş konusunda 4ws (arka lastiklerin de direksiyon haraketi ile dönmesi) sistemi ile hyundai sonatanın önüne geçemedi.

Ben FSİ motorun olumsuz yanlarından bahsettim sadece.
Fsi-tfsi motorlar çok kaliteli yakıt isterler.
Düz (yahudi motor) 1.6 veya tsi motorları alınabilir. Dizel modelleri oldukça pahalı, o bütçe ile temiz, yüksek modelli dizel bir vw alınamaz.

Aile ve sportif görünüm bence Fiat Fiorino. :D Aile için olur bence sportif'de duruyor. Aile işin içine girince sedan düşünmem ben. @Mirkan Şenol Döktür abi sence nasıl?

Aile aracı olarak fiorino tercih edilebilir, fakat konforsuzdur. Uzun yolda yorar.
Sportif araç anlayışı kişiden kişiye değişir, ben offroad ile ilgilendiğimden sadece 4x4'ler bana sportif gözüküyor.
Sporun nasıl dalları var ise, ''sportif'' aracın da dalları vardır. Araç ile yapacağın atraksiyona bağlı. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı