35.000 TL full ekipman gaming PC önerisi

tn.bry

Femtopat
Daha fazla  
Bütçem 35.000TL. Ufak tefek artabilir.
Kasa monitör mouse klavye olacak şekilde bir sisteme ihtiyacım var. Hepsi aynı yerden olmak zorunda değil biri başka siteden diğeri başka siteden olabilir. 5-6 sene götürebilecek bir sistem olsun.
Oynayacağım oyunlar; FIFA 23, eFootball 23, Minecraft, Valorant, CS:GO, GTA 5, internet kafe Simulator, Cyberpunk.

Son düzenleyen: Moderatör:
29K 4070'li sistem alıp 144Hz uygum monitör ve buna bağlı uygun fiyatlı ekipman ile sistem kurulur. Klavye mouse kulaklık değişir ama kasa donanımı değiştirmek kolay olmuyor.

29K 4070'li sistem alıp 144Hz uygum monitör ve buna bağlı uygun fiyatlı ekipman ile sistem kurulur. Klavye mouse kulaklık değişir ama kasa donanımı değiştirmek kolay olmuyor.

Evet bende öyle düşündüm 2-3 hafta para biriktirip bir klavye mouse vs alırım ama RTX 4070 alamam fakat ben araştırıyorum da 29k ya 4070 sistem yok 3070 Ti var.

Evet bende öyle düşündüm 2-3 hafta para biriktirip bir klavye mouse vs alırım ama RTX 4070 alamam fakat ben araştırıyorum da 29k ya 4070 sistem yok 3070 Ti var.
Geçen gün sistem konusunda konuştuk 29K ve 30K sistem var iki ayrı sitede.

Fiyatlar 1000 lira artmış:

Geçen gün sistem konusunda konuştuk 29K ve 30K sistem var iki ayrı sitede.

Fiyatlar 1000 lira artmış:

Ben genellikle Sinerji İtopya Gaming gen gibi yerlerden bakıyorum da.

Bu sitelerin hiçbir farkı yok Tebilon kurumsal tarafa da çalıştığı için ayrı bir garanti ve PcKolik de yeni marka ve sıkıntı yaşayan yok.

Az önce baktım PcKolik'in Ebis üzerinde kaydı var. Bu sisteme bir göz atacağım fakat 5000 TL'ye klavye mouse monitör almak zor sadece monitör 4400TL.

Az önce baktım PcKolik'in Ebis üzerinde kaydı var. Bu sisteme bir göz atacağım fakat 5000 TL'ye klavye mouse monitör almak zor sadece monitör 4400TL.
Monitör olarak bunu öneririm:

Geriye 500 lira kalıyor, 2. El ortalama klavye mouse ile başlanır 1-2 ay sonra para biriktirme yeni mouse sonra klavyeye geçilir. Ben böyle yapmıştım ama karar sizin. Sıfır şartsa bile A101 den alınan klavye bile başlangıç olarak her türlü götürür. Dandik mouse bile çift tıklama sorunu olna kadar işinizi görecektir.
Hiç ama hiç bütçe yoksa yani istediğiniz ekipman için diyorum şu monitöre de bakılabilir ama 500 lira için inmeye değmez çünkü nereden baksanız 4-5 sene monitör değiştirme ihtiyacı (HP seçerseniz) hissetmeyeceksiniz.

Monitör olarak bunu öneririm:

Geriye 500 lira kalıyor, 2. El ortalama klavye mouse ile başlanır 1-2 ay sonra para biriktirme yeni mouse sonra klavyeye geçilir. Ben böyle yapmıştım ama karar sizin. Sıfır şartsa bile A101 den alınan klavye bile başlangıç olarak her türlü götürür. Dandik mouse bile çift tıklama sorunu olna kadar işinizi görecektir.
Hiç ama hiç bütçe yoksa yani istediğiniz ekipman için diyorum şu monitöre de bakılabilir ama 500 lira için inmeye değmez çünkü nereden baksanız 4-5 sene monitör değiştirme ihtiyacı (HP seçerseniz) hissetmeyeceksiniz.
Peki bu attığınız monitör mü daha iyi yoksa bu mu?
ASUS TUF VG249Q1R 23.8 inç 165 hz 1 ms IPS Freesync Gaming Monitör

Geri
Yukarı