35.000 TL laptop önerisi

Ben Techmind'den alışveriş yaptım hocam daha önce. Bana bir problem olursa gerekirse ABD'ye gönderip tamir ettiririz dediler ben de o şekilde aldım. Sonra tamir gerekecek bir durum oldu ve beni 1 ay salladilar. Bu arada ben de Lenovo'dan rica ettim olmadi, kendim yurtdışına gidip geliyorum oralara sordum olmadı falan, cihazın illa ABD'ye gitmesi gerek yoksa tamir etmiyoruz dediler. Ben de elimde fatura olduğu için THH'ye başvurdum ve 5-6 ay sonra beni aradilar gönderin tamir edelim diye, o ara tabi takip ediyorum karar lehime çıkmıştı bunlar beni kandiracak güya iade yerine cihazi yarim yamalak tamir ettirip gonderecekler. Ben de hiç cevap vermedim ta ki icrayi baslatana kadar. Kısacası firma orjinal ürün satıyor orada problem yok, ancak bir problemde kesinlikle yardımcı olmazlar. Servis de yardımcı olmuyor. Uzun lafin kısasi evet Legion gerçekten cok güzel bir cihaz ama garantisiz olunca cidden sıkıntı. Bu sıkıntısı kendisi için problem olmayacak kişi alabilir.
Hocam ben önümüzdeki pazartesi günü Ryzen 5800h işlemcili bir Lenovo Legion 5 pro almayı düşünüyordum buradan ancak bu mesajın beni endişelendirdi. 45 gündür değişim bekleyen bir yorum da okudum ayrıca Google yorumlarında. Ürünü Amazon üzerinden aldığımız takdirde böyle bir sorunda bir yaptırımları bulunmakta mıdır ? Büyük ihtimal bu riski almak sağlıklı görünmüyor senin bahsettiğin ve Google'da okudum yorum sonrasında.

Edit : n11 sitesinde yaptıklarını farkettikten sonra tamamen buradan alışveriş yapmaktan vazgeçtim. Ne demek istediğimi anlamak isteyenler son alışveriş yorumlarına ve yorum yapanların isimlerine bakabilirler...

Son düzenleme:
Sahipleri arapti sanırım çünkü ben telefonda konuşurken Türkçesi çok kötüydü ve buradaki tüketici haklarını bilmiyordu. Ben o parayı sizden alırım deyince pek onemsememisti sonuc olarak 1 sene kullandığım cihazın parasını vermek zorunda kaldılar.

Legion 5 Pro

Vatan Bilgisayar’da RTX 3060 lı modelini buldum. Laptop ile aynı zamanda kodlama vs ile de uğraşacağım için panelin 16:10 ve yüksek bir çözünürlük ile parlaklıkta olmasını istedim. Oynayacağım oyunlar da çok ileri düzey oyunlar olmayacak.

Bu laptop ve fiyatı için ne dersiniz ?

Legion 5 Pro

Vatan Bilgisayar’da RTX 3060 lı modelini buldum. Laptop ile aynı zamanda kodlama vs ile de uğraşacağım için panelin 16:10 ve yüksek bir çözünürlük ile parlaklıkta olmasını istedim. Oynayacağım oyunlar da çok ileri düzey oyunlar olmayacak.

Bu laptop ve fiyatı için ne dersiniz ?
Güzel cihaz ama o fiyata eder mi dersen asla etmez. Şahsen 28500'e RTX 3080'li Rog Strix Scar satıyorum ilgilenirsen daha güzel ve daha performanslı bir cihaz.

Geri
Yukarı