35.000 TL laptop önerisi

Bütçe
35000
Kullanım amacı nedir?
Oyun.
ASUS'un normal ROG serisi çok iyi değil alacaksan Scar almalısın bir de mobilde AMD kartlar performans olarak NVIDIA'dan çok geride o yüzden almanı önermem bütçeyi aşabilirsen bu güzel:
Aşamazsan buna bak:
Teşekkür ederim seçenekler arasına ekledim üsttekini.
Kanka güzel bu.
Bana da öyle geldi ama herkes amd nin nvidianın gerisinde olduğunu söylüyor.
Onun yerine nvidia olan modeli var. O daha iyi tabi kullanım amacın ne? Hangi oyun oynayacaksın? Tabi bu arada bu 2k değil

ASUS ROG Strix G15 G513QR-HF012 AMD Ryzen 9 5900HX 16 GB 1 TB SSD RTX 3070 300 Hz FreeDOS 15.6 FHD Taşınabilir Bilgisayar
Evet gördüm bu modeli de fakat bu kadar güçlü bir ekran kartı varken 1080p de oynamak karta haksızlık yapmak gibi geliyor. Yanlış mı düşünüyorum.

35 bine laptop alacaksın. 3-4 yıl sonra çıkan oyunlarda zorlanmaya başlayacak. Bir daha laptop arayacaksın. 20 binlere bir tane bul. 3-4 yıl sonra bir tane daha al.
Bahsettiğiniz fiyat aralığında önerizin var mı? Yurtda kalacağım için laptop alıyorum. Eve çıkana kadar kullanır sonra satıp masaüstü alırım diye düşünüyordum. 3 yıllık süreçte güncel oyunları yüksek ayarlarda oynatacak laptop önerileriniz varsa bekliyorum.

Bahsettiğiniz fiyat aralığında önerizin var mı? Yurtda kalacağım için laptop alıyorum. Eve çıkana kadar kullanır sonra satıp masaüstü alırım diye düşünüyordum. 3 yıllık süreçte güncel oyunları yüksek ayarlarda oynatacak laptop önerileriniz varsa bekliyorum.

Yurtta kalacaksan zaten o paraya laptop alma. Çalınırsa mahvolursun, gözlerine uyku girmez. Ucuz yollu almaya çalış. 35 bin nakit paran varsa 15-20 bin bandında Ideapad gibi idarelik bir şeyler al, kalanını da yatırıma dönüştür. Eve çıkınca laptopu satıp, yatırımları da nakit yapıp üstüne koyarsın. O zaman o kadar üst seviye bir cihaz alırsın.

Yurtta kalacaksan zaten o paraya laptop alma. Çalınırsa mahvolursun, gözlerine uyku girmez. Ucuz yollu almaya çalış. 35 bin nakit paran varsa 15-20 bin bandında Ideapad gibi idarelik bir şeyler al, kalanını da yatırıma dönüştür. Eve çıkınca laptopu satıp, yatırımları da nakit yapıp üstüne koyarsın. O zaman o kadar üst seviye bir cihaz alırsın.
Teşekkürler öneri için.

Yeni konular

Geri
Yukarı